Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Y. Van Genechten
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Y. Van Genechten

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc63078,8 perc/meccs
Gól + gólpassz20,29 / 90 perc
Átlagértékelés6,936 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAS EupenChallenger Pro League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex55,0/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,29
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
259
Passzpontosság
34,10 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,86
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
17
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,43
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
69 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,14

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
630 perc
Átlagértékelés
6,93
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,352026. 10. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Challenger Pro League2026AS Eupen · Védő
55,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc630 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,29 Értékelés6,93 Passzpontosság34,10 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai1–2
AS Eupen–Excelsior Virton

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz43Passzpontosság39 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
AS Eupen–Beerschot VA

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz41Passzpontosság33 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,35Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság39 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
AS Eupen–Liège

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,09Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz35Passzpontosság27 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Patro Eisden–AS Eupen

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,06Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság46 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Club Brugge II–AS Eupen

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság13 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Lokeren-Temse–AS Eupen

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap630 perc8 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,44
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450020,406,991,003,20
Utolsó 108630020,295,940,863,43
Utolsó 208630020,295,940,863,43
Hazai4 meccs
270perc0gól1gólpassz6,85értékelés
Idegenbeli4 meccs
360perc0gól1gólpassz5,25értékelés
Kezdőként8 meccs
630perc0gól2gólpassz5,94értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. 6,62026. 08. 21.
  3. 0,02026. 09. 05.
  4. 7,12026. 09. 13.
  5. 7,12026. 09. 19.
  6. 7,42026. 10. 09.
  7. 6,82026. 10. 25.
  8. 6,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
315,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,14 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.21.90′
  3. K09.05.90′
  4. K09.13.90′
  5. K09.19.90′
  6. K10.09.90′
  7. K10.25.90′
  8. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól2gólpassz0,40G+GP / 906,99értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
630perc0gól2gólpassz0,29G+GP / 905,94értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,99

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc11/660,00
Gólpassz / 90 perc5/660,29
Átlagértékelés47/665,94

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.