Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Kahraman
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Kahraman

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc33842,3 perc/meccs
Gól + gólpassz20,53 / 90 perc
Átlagértékelés6,855 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAcademico ViseuPrimeira Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex51,3/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,27
Gólpassz / 90
0,27
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
101
Passzpontosság
16,30 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,07
Sikeres csel
2
Cselezési siker
28,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
1,86
Megnyert párharc
11
Párharcsiker
39,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,53

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
338 perc
Átlagértékelés
6,85
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,882026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Academico Viseu · Középpályás
51,3index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc338 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,53 Értékelés6,85 Passzpontosság16,30 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai2–1
Academico Viseu–Rio Ave

KezdőM · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz24Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Academico Viseu–Estoril

KezdőM · 67 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,88Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság19 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Estrela–Academico Viseu

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,98Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság15 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Academico Viseu–FC Porto

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap136 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap203 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap338 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,57
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55271100,336,821,001,99
Utolsó 108338110,536,851,071,86
Utolsó 208338110,536,851,071,86
Hazai5 meccs
199perc1gól0gólpassz7,01értékelés
Idegenbeli3 meccs
139perc0gól1gólpassz6,62értékelés
Kezdőként8 meccs
338perc1gól1gólpassz6,85értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 29.
  3. 7,02026. 09. 06.
  4. 6,72026. 09. 12.
  5. –2026. 09. 20.
  6. 7,92026. 10. 10.
  7. 6,32026. 10. 25.
  8. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 136 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
64 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
136 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
203 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
169,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,53 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.29.–
  3. K09.06.67′
  4. K09.12.68′
  5. K09.20.–
  6. K10.10.67′
  7. K10.25.72′
  8. K11.01.64′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
271perc1gól0gólpassz0,33G+GP / 906,82értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
338perc1gól1gólpassz0,53G+GP / 906,85értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc271
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,82

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc33/1250,27
Gólpassz / 90 perc20/1250,27
Átlagértékelés28/1256,85

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.