Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
F. Mezzoni
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

F. Mezzoni

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc10921,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés5,722 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVirtus EntellaSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex21,1/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
32
Passzpontosság
15,40 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,83
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,48
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
43,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,83

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
109 perc
Átlagértékelés
5,72
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,332026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Virtus Entella · Középpályás
21,1index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc109 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,72 Passzpontosság15,40 %
88% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Virtus Entella · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Idegenbeli2–0
Sampdoria–Virtus Entella

KezdőD · 77 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,11Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Virtus Entella–Avellino

KezdőM · 32 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Virtus Entella–Mantova

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Padova–Virtus Entella

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Virtus Entella–Juve Stabia

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap109 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap109 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap109 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó2 értékelt meccs · szórás: 0,61
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55109000,005,720,832,48
Utolsó 105109000,005,720,832,48
Utolsó 205109000,005,720,832,48
Hazai2 meccs
32perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Idegenbeli3 meccs
77perc0gól0gólpassz5,11értékelés
Kezdőként5 meccs
109perc0gól0gólpassz5,72értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. –2026. 10. 17.
  3. –2026. 10. 24.
  4. 6,32026. 10. 27.
  5. 5,12026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 109 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
109 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
109 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,83 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. N10.10.–
  3. K10.17.–
  4. K10.24.–
  5. K10.27.32′
  6. K10.31.77′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
109perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,72értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
109perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,72értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc109
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,72

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.