Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Kronig
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Kronig

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc99090,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,7011 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC SionSuper League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex52,4/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
11 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
1
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
643
Passzpontosság
54,90 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,09
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
15
Védőakció / 90
3,09
Megnyert párharc
37
Párharcsiker
58,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
990 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,472026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Sion · Védő
52,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc720 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,83 Passzpontosság55,40 %
96% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Sion · Védő
26,5index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc270 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,37 Passzpontosság53,60 %
76% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli1–1
FC Luzern–FC Sion

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,22Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz55Passzpontosság48 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FC Sion–Lausanne

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,47Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz73Passzpontosság66 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Servette FC–FC Sion

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,76Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz66Passzpontosság60 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
FC Sion–FC Zurich

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság47 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
FC ST. Gallen–FC Sion

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,42Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz52Passzpontosság44 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
FC Sion–FC Thun

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz32Passzpontosság29 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
FC Basel 1893–FC Sion

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,92Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz66Passzpontosság62 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
FC Sion–FC Lugano

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz72Passzpontosság66 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–3
Ajax–FC Sion

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz52Passzpontosság48 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
FC Sion–Ajax

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz53Passzpontosság47 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
FC Sion–FC Noah

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz68Passzpontosság63 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap990 perc11 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,68
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,940,004,20
Utolsó 1010900000,006,670,003,30
Utolsó 2011990000,006,700,093,09
Hazai6 meccs
540perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Idegenbeli5 meccs
450perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Kezdőként11 meccs
990perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 5,92026. 08. 20.
  2. 6,22026. 08. 27.
  3. 7,32026. 08. 30.
  4. 6,92026. 09. 03.
  5. 5,72026. 09. 06.
  6. 7,42026. 09. 12.
  7. 6,82026. 09. 19.
  8. 5,82026. 10. 10.
  9. 7,52026. 10. 25.
  10. 7,22026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.20.90′
  2. K08.27.90′
  3. K08.30.90′
  4. K09.03.90′
  5. K09.06.90′
  6. K09.12.90′
  7. K09.19.90′
  8. K10.10.90′
  9. K10.25.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,94értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
900perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,67értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,94

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc16/720,00
Gólpassz / 90 perc23/720,00
Átlagértékelés16/726,83

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.