Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Aderlan
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Aderlan

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc78471,3 perc/meccs
Gól + gólpassz50,57 / 90 perc
Átlagértékelés7,149 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJuventudeSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex75,5/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
4
Gól / 90
0,11
Gólpassz / 90
0,46
Lövés
7
Kaput talál
3
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
260
Passzpontosság
25,90 %
Kulcspassz
26
Kulcspassz / 90
2,98
Sikeres csel
5
Cselezési siker
41,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
28
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
4,36
Megnyert párharc
47
Párharcsiker
57,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,34

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
784 perc
Átlagértékelés
7,14
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,332026. 09. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Juventude · Középpályás
75,5index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc784 Gól1 Gólpassz4 G+GP / 900,57 Értékelés7,14 Passzpontosság25,90 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–2
Vila Nova–Juventude

KezdőM · 87 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Juventude–Nautico Recife

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz47Passzpontosság43 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Ceara–Juventude

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Ponte Preta–Juventude

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,67Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz32Passzpontosság26 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Juventude–Operario-PR

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz7Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság24 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
America Mineiro–Juventude

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz31Passzpontosság22 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Sport Recife–Juventude

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz1Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert13 / 10Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Juventude–Athletic Club

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz5Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság31 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Criciuma–Juventude

KezdőD · 85 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés8,33Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert15 / 9Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Juventude–Fortaleza EC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap177 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap447 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap784 perc11 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,80
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55447120,607,183,024,03
Utolsó 1010784140,577,142,984,36
Utolsó 2011784140,577,142,984,36
Hazai5 meccs
261perc1gól1gólpassz7,53értékelés
Idegenbeli6 meccs
523perc0gól3gólpassz6,94értékelés
Kezdőként11 meccs
784perc1gól4gólpassz7,14értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 05.
  2. 8,32026. 09. 09.
  3. 6,72026. 09. 13.
  4. 6,82026. 09. 19.
  5. 6,52026. 09. 29.
  6. 7,72026. 10. 03.
  7. 7,72026. 10. 07.
  8. 6,22026. 10. 17.
  9. 8,22026. 10. 27.
  10. 6,22026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 177 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
87 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
177 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
267 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
156,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,34 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.–
  2. K09.09.85′
  3. K09.13.81′
  4. K09.19.81′
  5. K09.29.90′
  6. K10.03.90′
  7. K10.07.90′
  8. K10.17.90′
  9. K10.27.90′
  10. K10.31.87′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
447perc1gól2gólpassz0,60G+GP / 907,18értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
784perc1gól4gólpassz0,57G+GP / 907,14értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc447
Gól1
Gólpassz2
Átlagértékelés7,18

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc65/1890,13
Gólpassz / 90 perc31/1890,26
Átlagértékelés26/1896,99

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.