Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Braut Brunes
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Braut Brunes

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc70850,6 perc/meccs
Gól + gólpassz70,89 / 90 perc
Átlagértékelés7,0410 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSparta PrahaCzech Liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex74,1/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
3
Gól / 90
0,51
Gólpassz / 90
0,38
Lövés
27
Kaput talál
10
Lövés pontossága
37 %
Gólkonverzió
14,80 %

Passz és kreativitás

Passz
97
Passzpontosság
9,10 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,27
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,76
Megnyert párharc
18
Párharcsiker
41,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
708 perc
Átlagértékelés
7,04
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,842026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen44 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Czech Liga2026Sparta Praha · Támadó
74,1index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc395 Gól4 Gólpassz2 G+GP / 901,37 Értékelés7,33 Passzpontosság10,70 %
96% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Sparta Praha · Támadó
45,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc165 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,55 Értékelés6,76 Passzpontosság5,50 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Sparta Praha · Támadó
28,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc148 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,75 Passzpontosság5,60 %
84% adatlefedettségStabil forma
Cup2026Sparta Praha · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai1–3
Sparta Praha–Bournemouth

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz14Passzpontosság8 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Sparta Praha–Slovácko

KezdőF · 80 perc

Gól4Gólpassz0Értékelés9,84Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál7 / 5Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Sparta Praha–Lillestrom

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,67Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Sparta Praha–Pardubice

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál8 / 3Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Sigma Olomouc–Sparta Praha

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Sparta Praha–FK Jablonec

KezdőF · 79 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,92Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság11 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Viktoria Žižkov–Sparta Praha

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–3
Sparta Praha–Slavia Praha

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Lyon–Sparta Praha

KezdőF · 63 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sparta Praha–Lyon

KezdőF · 85 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap135 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap481 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap623 perc13 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 1,12
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55301401,207,090,900,60
Utolsó 1010560431,137,121,450,80
Utolsó 2014708430,897,041,270,76
Hazai7 meccs
469perc4gól3gólpassz7,41értékelés
Idegenbeli7 meccs
239perc0gól0gólpassz6,50értékelés
Kezdőként14 meccs
708perc4gól3gólpassz7,04értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 09. 12.
  2. –2026. 09. 16.
  3. –2026. 09. 20.
  4. 6,92026. 10. 11.
  5. 7,72026. 10. 15.
  6. 6,42026. 10. 18.
  7. 6,52026. 10. 22.
  8. 9,82026. 10. 25.
  9. 6,62026. 11. 01.
  10. 6,12026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 215 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
135 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
215 perc3 kezdés · 4 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
481 perc7 kezdés · 6 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
101,1 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.79′
  2. K09.16.–
  3. K09.20.–
  4. K10.11.90′
  5. K10.15.90′
  6. K10.18.56′
  7. K10.22.30′
  8. K10.25.80′
  9. K11.01.90′
  10. K11.05.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
301perc4gól0gólpassz1,20G+GP / 907,09értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
560perc4gól3gólpassz1,13G+GP / 907,12értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc301
Gól4
Gólpassz0
Átlagértékelés7,09

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc62/840,00
Gólpassz / 90 perc7/840,55
Átlagértékelés34/846,76

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.