Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Luan Polli
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Luan Polli

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc1 16277,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,8713 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAthletic ClubSerie B · 2026
PosztKapusG
Teljesítményindex68,7/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
12 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
287
Passzpontosság
14,70 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,15
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
2
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
52
Védés / 90
4,03
Játékperc
1 162 perc
Átlagértékelés
6,87
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,672026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Athletic Club · Kapus
68,7index / 100
Meccs15 Kezdő15 Perc1 162 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,87 Passzpontosság14,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai2–1
Athletic Club–Ceara

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság8 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Operario-PR–Athletic Club

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,78Kulcspassz0Szerelés0Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság12 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Avai–Athletic Club

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,52Kulcspassz0Szerelés0Védés6
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság15 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Athletic Club–Londrina

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,04Kulcspassz0Szerelés0Védés5
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság18 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Goias–Athletic Club

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz0Szerelés0Védés5
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság17 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,81Kulcspassz1Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság9 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz0Szerelés0Védés5
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság13 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Athletic Club–Botafogo SP

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz1Szerelés0Védés1
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság17 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Juventude–Athletic Club

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés8,67Kulcspassz0Szerelés0Védés8
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság16 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Cuiaba–Athletic Club

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,70Kulcspassz0Szerelés0Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság17 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Athletic Club–Vila Nova

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,96Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság18 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés7Kulcspassz–Szerelés–Védés5
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz19Passzpontosság11 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz19Passzpontosság11 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Athletic Club–CRB

KezdőG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc5 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 162 perc15 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,80
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,790,000,00
Utolsó 1010900000,006,840,200,00
Utolsó 20151 162000,006,870,150,00
Hazai7 meccs
545perc0gól0gólpassz6,82értékelés
Idegenbeli8 meccs
617perc0gól0gólpassz6,91értékelés
Kezdőként15 meccs
1 162perc0gól0gólpassz6,87értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 5,72026. 09. 09.
  2. 8,72026. 09. 13.
  3. 6,42026. 09. 19.
  4. 6,92026. 09. 27.
  5. 6,82026. 10. 02.
  6. 6,92026. 10. 07.
  7. 7,02026. 10. 14.
  8. 7,52026. 10. 18.
  9. 5,82026. 10. 24.
  10. 6,82026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
450 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.09.90′
  2. K09.13.90′
  3. K09.19.90′
  4. K09.27.90′
  5. K10.02.90′
  6. K10.07.90′
  7. K10.14.90′
  8. K10.18.90′
  9. K10.24.90′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,79értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
900perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,84értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,79

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc7/260,00
Gólpassz / 90 perc9/260,00
Átlagértékelés8/266,87

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.