Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Adryelson
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Adryelson

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés4Lefedett pályára lépés
Játékperc30776,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,29 / 90 perc
Átlagértékelés6,294 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl-Wasl FCPro League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex27,6/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 4 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,29
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
124
Passzpontosság
31,50 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,29
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,05
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
56 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,59

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
307 perc
Átlagértékelés
6,29
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,362026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Pro League2026Al-Wasl FC · Védő
27,6index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc172 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,27 Passzpontosság21,30 %
84% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Al-Wasl FC · Védő
35,3index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc135 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,67 Értékelés6,31 Passzpontosság37,90 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

5 helyi sor
Hazai4–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság45 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Baniyas SC–Al-Wasl FC

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Al-Wasl FC–Al-Ahli Jeddah

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,26Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság27 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Al Ain–Al-Wasl FC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Al-Wasl FC–Khorfakkan

KezdőD · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság25 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap135 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap307 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,05
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 54307010,296,290,292,05
Utolsó 104307010,296,290,292,05
Utolsó 204307010,296,290,292,05
Hazai3 meccs
217perc0gól1gólpassz6,29értékelés
Idegenbeli1 meccs
90perc0gól0gólpassz6,29értékelés
Kezdőként4 meccs
307perc0gól1gólpassz6,29értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 4 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 09. 04.
  2. 6,32026. 09. 10.
  3. 6,32026. 10. 12.
  4. 6,42026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-02.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 21,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között21,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
135 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
307,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,59 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.04.82′
  2. K09.10.90′
  3. K10.12.45′
  4. N10.16.–
  5. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés4 meccses minta
307perc0gól1gólpassz0,29G+GP / 906,29értékelés
Utolsó 10 pályára lépés4 meccses minta
307perc0gól1gólpassz0,29G+GP / 906,29értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc307
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,29

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.