Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJeonbuk MotorsAFC Champions League Elite · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex61,2/10086% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,75
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
4
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
30 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
84
Passzpontosság
12,50 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,50
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,99
Megnyert párharc
33
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
7
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,50
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
362 perc
Átlagértékelés
7,11
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,162026. 10. 27.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap153 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap244 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap362 perc12 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,57
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
244
2
0
0,74
4,37
0,74
1,48
Utolsó 10
10
362
3
0
0,75
3,95
0,50
0,99
Utolsó 20
12
362
3
0
0,75
3,95
0,50
0,99
Hazai6 meccs
153perc2gól0gólpassz2,92értékelés
Idegenbeli6 meccs
209perc1gól0gólpassz5,23értékelés
Kezdőként12 meccs
362perc3gól0gólpassz3,95értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
–2026. 08. 25.
0,02026. 09. 05.
6,62026. 09. 09.
7,12026. 09. 12.
0,02026. 09. 20.
0,02026. 10. 09.
6,22026. 10. 14.
0,02026. 10. 18.
8,22026. 10. 27.
7,52026. 11. 03.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 153 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc244Gól2Gólpassz0Átlagértékelés4,37
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc12/410,74
Gólpassz / 90 perc12/410,00
Átlagértékelés9/417,29
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.