Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Juninho
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Juninho

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc62556,8 perc/meccs
Gól + gólpassz71,01 / 90 perc
Átlagértékelés7,138 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonU.N.A.M. - PumasLiga MX · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex72,8/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
6
Gólpassz
1
Gól / 90
0,86
Gólpassz / 90
0,14
Lövés
11
Kaput talál
8
Lövés pontossága
72,70 %
Gólkonverzió
54,50 %

Passz és kreativitás

Passz
96
Passzpontosság
10,10 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,30
Sikeres csel
5
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,14
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
28,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
625 perc
Átlagértékelés
7,13
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,612026. 10. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga MX2026U.N.A.M. - Pumas · Támadó
72,8index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc625 Gól6 Gólpassz1 G+GP / 901,01 Értékelés7,13 Passzpontosság10,10 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli1–2
Puebla–U.N.A.M. - Pumas

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,58Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert7 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert16 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,76Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól2Gólpassz0Értékelés8,61Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz14Passzpontosság9 %Párharc / megnyert12 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Gól1Gólpassz1Értékelés7,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz7Passzpontosság7 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól1Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Atlas–U.N.A.M. - Pumas

KezdőF · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
U.N.A.M. - Pumas–Leon

KezdőF · 74 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
U.N.A.M. - Pumas–Necaxa

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap176 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap392 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap625 perc11 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 0,96
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55392411,157,130,920,00
Utolsó 1010625611,017,131,300,14
Utolsó 2011625611,017,131,300,14
Hazai6 meccs
295perc3gól1gólpassz7,15értékelés
Idegenbeli5 meccs
330perc3gól0gólpassz7,11értékelés
Kezdőként11 meccs
625perc6gól1gólpassz7,13értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 24.
  2. 8,22026. 09. 11.
  3. –2026. 09. 14.
  4. 6,52026. 09. 20.
  5. 6,72026. 09. 27.
  6. 7,62026. 10. 12.
  7. 8,62026. 10. 17.
  8. 5,82026. 10. 22.
  9. 6,12026. 10. 25.
  10. 7,62026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 176 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
176 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
392 perc5 kezdés · 5 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
89,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.24.–
  2. K09.11.74′
  3. K09.14.–
  4. K09.20.69′
  5. K09.27.90′
  6. K10.12.45′
  7. K10.17.85′
  8. K10.22.86′
  9. K10.25.86′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
392perc4gól1gólpassz1,15G+GP / 907,13értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
625perc6gól1gólpassz1,01G+GP / 907,13értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc392
Gól4
Gólpassz1
Átlagértékelés7,13

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc8/611,00
Gólpassz / 90 perc15/610,17
Átlagértékelés4/617,32

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.