Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Vinicius
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Vinicius

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc82975,4 perc/meccs
Gól + gólpassz30,33 / 90 perc
Átlagértékelés6,569 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNautico RecifeSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex55,0/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,22
Gólpassz / 90
0,11
Lövés
19
Kaput talál
4
Lövés pontossága
21,10 %
Gólkonverzió
10,50 %

Passz és kreativitás

Passz
325
Passzpontosság
32,50 %
Kulcspassz
14
Kulcspassz / 90
1,52
Sikeres csel
5
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
17
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,17
Megnyert párharc
38
Párharcsiker
55,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
829 perc
Átlagértékelés
6,56
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Nautico Recife · Középpályás
55,0index / 100
Meccs11 Kezdő10 Perc829 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,33 Értékelés6,56 Passzpontosság32,50 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai1–0
Nautico Recife–Avai

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Juventude–Nautico Recife

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz43Passzpontosság35 %Párharc / megnyert15 / 6Csel / sikeres5 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Goias–Nautico Recife

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 1Passz31Passzpontosság24 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Nautico Recife–Vila Nova

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz3Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz32Passzpontosság25 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,20Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság18 %Párharc / megnyert10 / 2Csel / sikeres7 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz4Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz67Passzpontosság54 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz28Passzpontosság19 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Cuiaba–Nautico Recife

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,34Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz41Passzpontosság27 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz47Passzpontosság36 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Nautico Recife–Athletic Club

Csereként beálltF · 19 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap829 perc11 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,27
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360000,006,211,752,25
Utolsó 1010810210,335,841,562,22
Utolsó 2011829210,335,911,522,17
Hazai6 meccs
379perc1gól0gólpassz5,19értékelés
Idegenbeli5 meccs
450perc1gól1gólpassz6,63értékelés
Kezdőként10 meccs
810perc2gól1gólpassz5,84értékelés
Csereként1 meccs
19perc–gól–gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 04.
  2. 6,32026. 09. 10.
  3. 5,32026. 09. 22.
  4. 7,92026. 09. 26.
  5. 8,22026. 10. 03.
  6. 5,22026. 10. 09.
  7. 6,42026. 10. 11.
  8. 6,92026. 10. 20.
  9. 6,42026. 10. 27.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
360 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
276,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.04.90′
  2. K09.10.90′
  3. K09.22.90′
  4. K09.26.90′
  5. K10.03.90′
  6. K10.09.90′
  7. K10.11.90′
  8. K10.20.90′
  9. K10.27.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,21értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
810perc2gól1gólpassz0,33G+GP / 905,84értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,21

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc47/1890,25
Gólpassz / 90 perc52/1890,13
Átlagértékelés75/1896,57

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.