Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Lucas Lima
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Lucas Lima

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc33530,5 perc/meccs
Gól + gólpassz41,07 / 90 perc
Átlagértékelés6,559 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSão BernardoSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex55,1/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
81,80 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
2
Gól / 90
0,54
Gólpassz / 90
0,54
Lövés
6
Kaput talál
2
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
148
Passzpontosság
21,10 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
2,15
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,61
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
41,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
335 perc
Átlagértékelés
6,55
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,882026. 10. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie B2026São Bernardo · Középpályás
55,1index / 100
Meccs11 Kezdő9 Perc335 Gól2 Gólpassz2 G+GP / 901,07 Értékelés6,55 Passzpontosság21,10 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli1–2
Cuiaba–São Bernardo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
São Bernardo–Vila Nova

KezdőM · 57 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés6,88Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz22Passzpontosság15 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Juventude–São Bernardo

KezdőM · 86 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,76Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság23 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,99Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz43Passzpontosság38 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
São Bernardo–CRB

KezdőM · 30 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés7,88Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Goias–São Bernardo

Csereként beálltM · 24 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Fortaleza EC–São Bernardo

Csereként beálltM · 10 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
São Bernardo–Botafogo SP

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap246 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap335 perc11 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,64
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55246221,466,882,201,10
Utolsó 1010325221,116,551,941,38
Utolsó 2011335221,076,552,151,61
Hazai5 meccs
126perc2gól1gólpassz6,84értékelés
Idegenbeli6 meccs
209perc0gól1gólpassz6,32értékelés
Kezdőként9 meccs
301perc2gól2gólpassz6,59értékelés
Csereként2 meccs
34perc–gól0gólpassz6,40értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 6,22026. 08. 29.
  3. 6,12026. 09. 11.
  4. 6,52026. 09. 19.
  5. 6,12026. 09. 26.
  6. 7,92026. 10. 03.
  7. 7,02026. 10. 07.
  8. 5,82026. 10. 11.
  9. 6,92026. 10. 24.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 57 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
57 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
143 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
83,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. C08.29.24′
  3. K09.11.15′
  4. K09.19.24′
  5. K09.26.16′
  6. K10.03.30′
  7. K10.07.73′
  8. K10.11.86′
  9. K10.24.57′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
246perc2gól2gólpassz1,46G+GP / 906,88értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
325perc2gól2gólpassz1,11G+GP / 906,55értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc246
Gól2
Gólpassz2
Átlagértékelés6,88

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc10/1890,56
Gólpassz / 90 perc8/1890,56
Átlagértékelés70/1896,61

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.