Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
O. Sahraoui
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

O. Sahraoui

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc14215,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,556 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLilleLigue 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex31,1/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
73
Passzpontosság
15,10 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
2,54
Sikeres csel
3
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,90
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
142 perc
Átlagértékelés
6,55
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 08. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Lille · Támadó
31,1index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc115 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,65 Passzpontosság16,50 %
92% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Lille · Támadó
21,2index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc27 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,35 Passzpontosság6,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli0–0
Bodo/Glimt–Lille

KezdőF · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Lille–Lens

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Arsenal–Lille

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Lille–Le Havre

KezdőF · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Nice–Lille

KezdőF · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság23 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Lille–Estac Troyes

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Lille–Real Betis

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Toulouse–Lille

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Lille–Paris Saint Germain

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Angers–Lille

Csereként beálltF · 27 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Everton–Lille

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap9 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap44 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap142 perc9 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,09
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5570000,005,205,142,57
Utolsó 109142000,004,372,541,90
Utolsó 209142000,004,372,541,90
Hazai4 meccs
17perc0gól0gólpassz1,67értékelés
Idegenbeli5 meccs
125perc0gól0gólpassz6,53értékelés
Kezdőként8 meccs
115perc0gól0gólpassz4,07értékelés
Csereként1 meccs
27perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 08. 23.
  2. 6,62026. 09. 03.
  3. 0,02026. 09. 08.
  4. 0,02026. 09. 13.
  5. 6,62026. 09. 20.
  6. 6,72026. 10. 10.
  7. 6,62026. 10. 13.
  8. 0,02026. 10. 30.
  9. 6,12026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 9 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
9 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
9 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
44 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. C08.23.27′
  2. N08.28.–
  3. K09.03.45′
  4. K09.08.0′
  5. K09.13.0′
  6. K09.20.26′
  7. K10.10.17′
  8. K10.13.18′
  9. K10.30.0′
  10. K11.03.9′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
70perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,20értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
142perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,37értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc70
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,20

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.