Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Rojas
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Rojas

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc59059,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,15 / 90 perc
Átlagértékelés6,787 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonADTPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex48,3/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,15
Lövés
13
Kaput talál
5
Lövés pontossága
38,50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
200
Passzpontosság
28,60 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,53
Sikeres csel
10
Cselezési siker
58,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,07
Megnyert párharc
33
Párharcsiker
62,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
17
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,31

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
590 perc
Átlagértékelés
6,78
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,422026. 09. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera División2026ADT · Középpályás
48,3index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc590 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,15 Értékelés6,78 Passzpontosság28,60 %
98% adatlefedettségStabil forma
Copa De La Liga2026ADT · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–2
Comerciantes Unidos–ADT

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz31Passzpontosság27 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
ADT–UCV Moquegua

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,15Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz47Passzpontosság41 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Atletico Grau–ADT

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál8 / 3Passz44Passzpontosság39 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres3 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
ADT–FC Cajamarca

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
ADT–Cienciano

KezdőM · 86 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,42Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság20 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Alianza Lima–ADT

KezdőF · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
FBC Melgar–ADT

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
ADT–Sport Huancayo

Kezdő · csapatkapitányM · 76 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság12 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
ADT–UCV Moquegua

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap179 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap359 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap590 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,36
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55359000,006,742,261,00
Utolsó 1010590010,156,781,531,07
Utolsó 2010590010,156,781,531,07
Hazai5 meccs
252perc0gól1gólpassz7,09értékelés
Idegenbeli5 meccs
338perc0gól0gólpassz6,55értékelés
Kezdőként10 meccs
590perc0gól1gólpassz6,78értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 27.
  2. 6,72026. 08. 30.
  3. –2026. 09. 07.
  4. 6,42026. 09. 19.
  5. 7,42026. 09. 23.
  6. –2026. 10. 10.
  7. 6,42026. 10. 16.
  8. 6,92026. 10. 23.
  9. 7,22026. 10. 28.
  10. 6,62026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 269 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
89 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
269 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
359 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
590,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,31 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.27.–
  2. K08.30.76′
  3. K09.07.–
  4. K09.19.69′
  5. K09.23.86′
  6. K10.10.–
  7. K10.16.90′
  8. K10.23.90′
  9. K10.28.90′
  10. K11.03.89′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
359perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,74értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
590perc0gól1gólpassz0,15G+GP / 906,78értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc359
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,74

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc57/1370,00
Gólpassz / 90 perc44/1370,17
Átlagértékelés31/1376,85

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.