Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Samuel Lino
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Samuel Lino

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc1 12466,1 perc/meccs
Gól + gólpassz70,56 / 90 perc
Átlagértékelés7,2615 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFlamengoSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex83,2/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,20 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
5
Gólpassz
2
Gól / 90
0,40
Gólpassz / 90
0,16
Lövés
30
Kaput talál
13
Lövés pontossága
43,30 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
555
Passzpontosság
35,90 %
Kulcspassz
30
Kulcspassz / 90
2,40
Sikeres csel
17
Cselezési siker
44,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
36
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,44
Megnyert párharc
84
Párharcsiker
54,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
27
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 124 perc
Átlagértékelés
7,26
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,902026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Flamengo · Középpályás
83,2index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc749 Gól5 Gólpassz1 G+GP / 900,72 Értékelés7,63 Passzpontosság39,20 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
CONMEBOL Libertadores2026Flamengo · Középpályás
48,5index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc342 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,26 Értékelés6,72 Passzpontosság30,30 %
90% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Brazil · Középpályás
22,8index / 100
Meccs2 Kezdő0 Perc33 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,65 Passzpontosság18,60 %
64% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

19 helyi sor
Idegenbeli1–4
Vasco DA Gama–Flamengo

KezdőM · 90 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,30Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz36Passzpontosság28 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres5 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Flamengo–Atletico-MG

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz6Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz60Passzpontosság51 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Flamengo–Estudiantes L.P.

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság38 %Párharc / megnyert12 / 10Csel / sikeres6 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Bahia–Flamengo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Estudiantes L.P.–Flamengo

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság22 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Flamengo–Fluminense

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz37Passzpontosság31 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Santos–Flamengo

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz38Passzpontosság33 %Párharc / megnyert15 / 9Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
India–Brazil

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–4
Australia–Brazil

Csereként beálltM · 8 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Australia–Brazil

Csereként beálltM · 25 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz24Passzpontosság21 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,98Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz43Passzpontosság32 %Párharc / megnyert15 / 8Csel / sikeres8 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Flamengo–Corinthians

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,77Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz59Passzpontosság47 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,27Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság24 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Remo–Flamengo

KezdőM · 84 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz55Passzpontosság51 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Flamengo–Mirassol

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz30Passzpontosság28 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Flamengo–Botafogo

KezdőM · 90 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés9,90Kulcspassz3Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz41Passzpontosság37 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Cruzeiro–Flamengo

KezdőM · 63 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz27Passzpontosság23 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Flamengo–Cruzeiro

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–5
Mirassol–Flamengo

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap262 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap502 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 124 perc17 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,65
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55342210,797,402,892,89
Utolsó 1010626210,436,911,873,31
Utolsó 20171 124520,567,262,403,44
Hazai8 meccs
604perc2gól1gólpassz7,33értékelés
Idegenbeli9 meccs
520perc3gól1gólpassz7,20értékelés
Kezdőként15 meccs
1 091perc5gól2gólpassz7,35értékelés
Csereként2 meccs
33perc–gól0gólpassz6,65értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,02026. 09. 18.
  2. 6,72026. 09. 25.
  3. 6,62026. 09. 29.
  4. 6,52026. 10. 09.
  5. 6,92026. 10. 11.
  6. 6,72026. 10. 16.
  7. –2026. 10. 18.
  8. 6,92026. 10. 23.
  9. 7,72026. 10. 27.
  10. 8,32026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 262 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
262 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
502 perc7 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
160,6 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. C09.25.25′
  2. C09.29.8′
  3. N10.03.–
  4. K10.09.81′
  5. K10.11.79′
  6. K10.16.80′
  7. K10.18.–
  8. K10.23.82′
  9. K10.27.90′
  10. K10.30.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
342perc2gól1gólpassz0,79G+GP / 907,40értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
626perc2gól1gólpassz0,43G+GP / 906,91értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc342
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés7,40

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc11/1760,60
Gólpassz / 90 perc53/1760,12
Átlagértékelés3/1767,63

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.