Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Gabriel Barbosa
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Gabriel Barbosa

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc1 17473,4 perc/meccs
Gól + gólpassz120,92 / 90 perc
Átlagértékelés7,3814 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSantosSerie A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex80,3/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
93,80 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
8
Gólpassz
4
Gól / 90
0,61
Gólpassz / 90
0,31
Lövés
55
Kaput talál
24
Lövés pontossága
43,60 %
Gólkonverzió
14,50 %

Passz és kreativitás

Passz
317
Passzpontosság
21,50 %
Kulcspassz
20
Kulcspassz / 90
1,53
Sikeres csel
12
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,23
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
53,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,31

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 174 perc
Átlagértékelés
7,38
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,982026. 10. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat5egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Santos · Támadó
80,3index / 100
Meccs12 Kezdő12 Perc866 Gól7 Gólpassz2 G+GP / 900,94 Értékelés7,42 Passzpontosság23,20 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
CONMEBOL Sudamericana2026Santos · Támadó
81,6index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc177 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 901,53 Értékelés8,08 Passzpontosság17,20 %
84% adatlefedettségStabil forma
Copa Do Brasil2026Santos · Támadó
21,2index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc131 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,45 Passzpontosság15,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli2–1
RB Bragantino–Santos

Kezdő · csapatkapitányF · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz33Passzpontosság26 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Santos–Palmeiras

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál7 / 3Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Santos–Bahia

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál9 / 6Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Fluminense–Santos

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz44Passzpontosság39 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Atletico-MG–Santos

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,54Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Santos–Flamengo

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 1Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Sao Paulo–Santos

KezdőF · 86 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,98Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz21Passzpontosság15 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Remo–Santos

KezdőF · 89 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,18Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz27Passzpontosság26 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Atletico-MG–Santos

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 3Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Santos–Atletico-MG

KezdőF · 87 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés7,95Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz19Passzpontosság15 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Internacional–Santos

KezdőF · 78 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Santos–Palmeiras

KezdőF · 86 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz14Passzpontosság13 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Corinthians–Santos

KezdőF · 73 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Palmeiras–Santos

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz20Passzpontosság17 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Santos–Mirassol

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Vasco DA Gama–Santos

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap540 perc6 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 174 perc16 pályára lépés · 13 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,83
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450210,607,162,000,20
Utolsó 1010892641,017,592,020,30
Utolsó 20161 174840,927,381,530,23
Hazai6 meccs
443perc0gól2gólpassz6,79értékelés
Idegenbeli10 meccs
731perc8gól2gólpassz7,70értékelés
Kezdőként15 meccs
1 129perc8gól4gólpassz7,44értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,02026. 09. 10.
  2. 8,22026. 09. 17.
  3. 8,22026. 09. 19.
  4. 9,02026. 10. 03.
  5. 6,72026. 10. 09.
  6. 7,52026. 10. 11.
  7. 8,22026. 10. 18.
  8. 6,72026. 10. 25.
  9. 6,22026. 10. 28.
  10. 7,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
540 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
97,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,31 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.87′
  2. K09.17.90′
  3. K09.19.89′
  4. K10.03.86′
  5. K10.09.90′
  6. K10.11.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.28.90′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc2gól1gólpassz0,60G+GP / 907,16értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
892perc6gól4gólpassz1,01G+GP / 907,59értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés7,16

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc6/690,73
Gólpassz / 90 perc22/690,21
Átlagértékelés1/697,42

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.