Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM

HELYI ADATATLASZ

Liga Profesional Argentina 2026 statisztikák és csapatranglisták

Liga Profesional Argentina 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.

Publikus providerhívás: 0Hiányzó adat: nem nullaPredikció: 0Forrás frissítve: 2026. 11. 08.
Lezárt, eredményes meccs174
Minősített csapatprofil30
Teljes csapatranglista9
Játékosprofil465

CSAPATRANGLISTA

Összesített teljesítmény

Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.

  1. 1Boca Juniors10 meccs · 94% adat77,4/100helyi minta
  2. 2Rosario Central10 meccs · 94% adat71,4/100helyi minta
  3. 3River Plate10 meccs · 96% adat66,3/100helyi minta
  4. 4Gimnasia L.P.10 meccs · 94% adat65,4/100helyi minta
  5. 5Instituto Cordoba10 meccs · 96% adat60,9/100helyi minta
  6. 6Lanus9 meccs · 84% adat56,1/100helyi minta
  7. 7Defensa Y Justicia10 meccs · 94% adat55,3/100helyi minta
  8. 8Argentinos JRS10 meccs · 94% adat53,7/100helyi minta
  9. 9Velez Sarsfield10 meccs · 90% adat52,5/100helyi minta
  10. 10Barracas Central10 meccs · 94% adat52,3/100helyi minta
  11. 11Newells Old Boys10 meccs · 94% adat47,3/100helyi minta
  12. 12Union Santa Fe10 meccs · 94% adat46,2/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Aktuális forma

A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.

  1. 1Boca Juniors10 meccs · 94% adat86,7/100helyi minta
  2. 2Rosario Central10 meccs · 94% adat76,7/100helyi minta
  3. 3River Plate10 meccs · 96% adat73,3/100helyi minta
  4. 4Gimnasia L.P.10 meccs · 94% adat73,3/100helyi minta
  5. 5Instituto Cordoba10 meccs · 96% adat63,3/100helyi minta
  6. 6Argentinos JRS10 meccs · 94% adat60,0/100helyi minta
  7. 7Lanus9 meccs · 84% adat59,3/100helyi minta
  8. 8Defensa Y Justicia10 meccs · 94% adat56,7/100helyi minta
  9. 9Barracas Central10 meccs · 94% adat53,3/100helyi minta
  10. 10Velez Sarsfield10 meccs · 90% adat53,3/100helyi minta
  11. 11Independ. Rivadavia10 meccs · 90% adat50,0/100helyi minta
  12. 12Union Santa Fe10 meccs · 94% adat46,7/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Támadó teljesítmény

A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Instituto Cordoba10 meccs · 96% adat76,0/100helyi minta
  2. 2Rosario Central10 meccs · 94% adat76,0/100helyi minta
  3. 3Boca Juniors10 meccs · 94% adat72,0/100helyi minta
  4. 4River Plate10 meccs · 96% adat68,0/100helyi minta
  5. 5Gimnasia L.P.10 meccs · 94% adat68,0/100helyi minta
  6. 6Union Santa Fe10 meccs · 94% adat64,0/100helyi minta
  7. 7Velez Sarsfield10 meccs · 90% adat64,0/100helyi minta
  8. 8Independ. Rivadavia10 meccs · 90% adat64,0/100helyi minta
  9. 9Estudiantes L.P.10 meccs · 92% adat56,0/100helyi minta
  10. 10Defensa Y Justicia10 meccs · 94% adat52,0/100helyi minta
  11. 11Banfield10 meccs · 94% adat52,0/100helyi minta
  12. 12Barracas Central10 meccs · 94% adat52,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Védekező teljesítmény

A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Lanus9 meccs · 84% adat77,8/100helyi minta
  2. 2Boca Juniors10 meccs · 94% adat76,0/100helyi minta
  3. 3Rosario Central10 meccs · 94% adat72,0/100helyi minta
  4. 4Defensa Y Justicia10 meccs · 94% adat72,0/100helyi minta
  5. 5Newells Old Boys10 meccs · 94% adat72,0/100helyi minta
  6. 6River Plate10 meccs · 96% adat68,0/100helyi minta
  7. 7Argentinos JRS10 meccs · 94% adat68,0/100helyi minta
  8. 8Barracas Central10 meccs · 94% adat64,0/100helyi minta
  9. 9Gimnasia L.P.10 meccs · 94% adat60,0/100helyi minta
  10. 10Platense10 meccs · 94% adat60,0/100helyi minta
  11. 11Talleres Cordoba10 meccs · 94% adat56,0/100helyi minta
  12. 12Belgrano Cordoba10 meccs · 92% adat56,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Stabil teljesítmény

Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.

  1. 1Central Cordoba de Santiago10 meccs · 94% adat67,3/100helyi minta
  2. 2Deportivo Riestra10 meccs · 92% adat67,3/100helyi minta
  3. 3Boca Juniors10 meccs · 94% adat46,7/100helyi minta
  4. 4Banfield10 meccs · 94% adat40,0/100helyi minta
  5. 5Newells Old Boys10 meccs · 94% adat40,0/100helyi minta
  6. 6Estudiantes de Rio Cuarto10 meccs · 94% adat38,5/100helyi minta
  7. 7Gimnasia L.P.10 meccs · 94% adat34,7/100helyi minta
  8. 8Gimnasia M.10 meccs · 94% adat27,0/100helyi minta
  9. 9Estudiantes L.P.10 meccs · 92% adat27,0/100helyi minta
  10. 10Rosario Central10 meccs · 94% adat26,7/100helyi minta
  11. 11Lanus9 meccs · 84% adat24,5/100helyi minta
  12. 12Sarmiento Junin10 meccs · 96% adat24,3/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Lőtt gólátlag

Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.

  1. 1Instituto Cordoba10 meccs · 96% adat1,90helyi minta
  2. 2Rosario Central10 meccs · 94% adat1,90helyi minta
  3. 3Boca Juniors10 meccs · 94% adat1,80helyi minta
  4. 4River Plate10 meccs · 96% adat1,70helyi minta
  5. 5Gimnasia L.P.10 meccs · 94% adat1,70helyi minta
  6. 6Union Santa Fe10 meccs · 94% adat1,60helyi minta
  7. 7Velez Sarsfield10 meccs · 90% adat1,60helyi minta
  8. 8Independ. Rivadavia10 meccs · 90% adat1,60helyi minta
  9. 9Estudiantes L.P.10 meccs · 92% adat1,40helyi minta
  10. 10Defensa Y Justicia10 meccs · 94% adat1,30helyi minta
  11. 11Banfield10 meccs · 94% adat1,30helyi minta
  12. 12Barracas Central10 meccs · 94% adat1,30helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Mindkét csapat gólt szerzett

A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.

  1. 1Gimnasia L.P.10 meccs · 94% adat90,0%helyi minta
  2. 2Banfield10 meccs · 94% adat90,0%helyi minta
  3. 3Sarmiento Junin10 meccs · 96% adat70,0%helyi minta
  4. 4Union Santa Fe10 meccs · 94% adat70,0%helyi minta
  5. 5Racing Club10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  6. 6Estudiantes L.P.10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  7. 7Atletico Tucuman10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  8. 8Independ. Rivadavia10 meccs · 90% adat70,0%helyi minta
  9. 9Instituto Cordoba10 meccs · 96% adat60,0%helyi minta
  10. 10Independiente10 meccs · 94% adat60,0%helyi minta
  11. 11Central Cordoba de Santiago10 meccs · 94% adat60,0%helyi minta
  12. 12Estudiantes de Rio Cuarto10 meccs · 94% adat60,0%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Legalább három gól

A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.

  1. 1Banfield10 meccs · 94% adat70,0%helyi minta
  2. 2Estudiantes L.P.10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  3. 3Instituto Cordoba10 meccs · 96% adat60,0%helyi minta
  4. 4Gimnasia L.P.10 meccs · 94% adat60,0%helyi minta
  5. 5Union Santa Fe10 meccs · 94% adat60,0%helyi minta
  6. 6Central Cordoba de Santiago10 meccs · 94% adat60,0%helyi minta
  7. 7Racing Club10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  8. 8Atletico Tucuman10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  9. 9Aldosivi10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  10. 10Independ. Rivadavia10 meccs · 90% adat60,0%helyi minta
  11. 11River Plate10 meccs · 96% adat50,0%helyi minta
  12. 12Boca Juniors10 meccs · 94% adat50,0%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Kapott gól nélküli meccsek

A clean sheet mérkőzések aránya.

  1. 1Boca Juniors10 meccs · 94% adat60,0%helyi minta
  2. 2Rosario Central10 meccs · 94% adat50,0%helyi minta
  3. 3Lanus9 meccs · 84% adat44,4%helyi minta
  4. 4River Plate10 meccs · 96% adat40,0%helyi minta
  5. 5Instituto Cordoba10 meccs · 96% adat40,0%helyi minta
  6. 6Defensa Y Justicia10 meccs · 94% adat40,0%helyi minta
  7. 7Newells Old Boys10 meccs · 94% adat40,0%helyi minta
  8. 8Barracas Central10 meccs · 94% adat40,0%helyi minta
  9. 9Talleres Cordoba10 meccs · 94% adat30,0%helyi minta
  10. 10Argentinos JRS10 meccs · 94% adat30,0%helyi minta
  11. 11San Lorenzo10 meccs · 94% adat30,0%helyi minta
  12. 12Gimnasia M.10 meccs · 94% adat30,0%helyi minta

JÁTÉKOSRANGLISTA

Játékos-teljesítményindex

A lefedett szezonmeccsek poszthoz igazított leíró teljesítményindexe.

  1. 1I. Fernández12 meccs · 877 perc87,4/100100% adat
  2. 2M. Borgogno12 meccs · 810 perc75,8/100100% adat
  3. 3A. Vombergar8 meccs · 485 perc74,0/10096% adat
  4. 4M. Vicentini6 meccs · 180 perc70,9/10092% adat
  5. 5Jose Ignacio Florentin10 meccs · 629 perc70,4/100100% adat
  6. 6Lucas Acosta10 meccs · 635 perc69,9/100100% adat
  7. 7J. Gauto10 meccs · 267 perc68,1/100100% adat
  8. 8T. Galván10 meccs · 645 perc68,0/100100% adat
  9. 9M. Mansilla12 meccs · 910 perc67,4/100100% adat
  10. 10R. Martínez8 meccs · 513 perc67,4/10096% adat
  11. 11J. Campaz9 meccs · 761 perc66,9/10098% adat
  12. 12E. Valencia9 meccs · 325 perc66,7/10098% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Góllövők

A legtöbb helyben rögzített góllal rendelkező játékosok.

  1. 1C. Tarragona11 meccs · 808 perc6100% adat
  2. 2G. Ávila11 meccs · 882 perc5100% adat
  3. 3A. Vombergar8 meccs · 485 perc596% adat
  4. 4A. Auzmendi12 meccs · 898 perc4100% adat
  5. 5J. Marabel12 meccs · 846 perc4100% adat
  6. 6Á. Di María10 meccs · 762 perc4100% adat
  7. 7L. Fernández12 meccs · 657 perc4100% adat
  8. 8T. Galván10 meccs · 645 perc4100% adat
  9. 9Jose Ignacio Florentin10 meccs · 629 perc4100% adat
  10. 10M. Meza8 meccs · 535 perc496% adat
  11. 11R. Martínez8 meccs · 513 perc496% adat
  12. 12I. Fernández12 meccs · 877 perc3100% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Gólpasszok

A legtöbb helyben rögzített gólpasszal rendelkező játékosok.

  1. 1A. Luna10 meccs · 552 perc5100% adat
  2. 2I. Fernández12 meccs · 877 perc4100% adat
  3. 3D. Barbona12 meccs · 595 perc4100% adat
  4. 4J. Gutiérrez12 meccs · 768 perc3100% adat
  5. 5V. Pizarro11 meccs · 762 perc3100% adat
  6. 6J. Saralegui11 meccs · 681 perc3100% adat
  7. 7Diego Ulises·Ortegoza10 meccs · 457 perc3100% adat
  8. 8A. Auzmendi12 meccs · 898 perc2100% adat
  9. 9Ignacio Ovando11 meccs · 854 perc2100% adat
  10. 10G. Verón10 meccs · 806 perc2100% adat
  11. 11E. Copetti11 meccs · 779 perc2100% adat
  12. 12L. Ayala11 meccs · 773 perc2100% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Átlagos játékosértékelés

Csak a szolgáltatott meccsértékeléssel rendelkező, lefedett játékosok átlaga.

  1. 1I. Fernández12 meccs · 877 perc7,75100% adat
  2. 2M. Vicentini6 meccs · 180 perc7,7092% adat
  3. 3G. Ávila11 meccs · 882 perc7,60100% adat
  4. 4M. Borgogno12 meccs · 810 perc7,45100% adat
  5. 5T. Galván10 meccs · 645 perc7,45100% adat
  6. 6A. Vombergar8 meccs · 485 perc7,4396% adat
  7. 7Á. Correa12 meccs · 725 perc7,34100% adat
  8. 8R. Martínez8 meccs · 513 perc7,3296% adat
  9. 9T. Almada12 meccs · 548 perc7,32100% adat
  10. 10J. Lázaro8 meccs · 551 perc7,3196% adat
  11. 11Lucas Acosta10 meccs · 635 perc7,27100% adat
  12. 12N. Otamendi12 meccs · 726 perc7,26100% adat

ÁTLÁTHATÓ ADATÚT

Módszertan

Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.