Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Agustín Rossi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Agustín Rossi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés18Lefedett pályára lépés
Játékperc1 35275,1 perc/meccs
Gól + gólpassz10,07 / 90 perc
Átlagértékelés6,9915 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFlamengoSerie A · 2026
PosztKapusG
Teljesítményindex58,7/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
18 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
15 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,07
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
412
Passzpontosság
21,80 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,07
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
1
Párharcsiker
100 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
43
Védés / 90
2,86
Játékperc
1 352 perc
Átlagértékelés
6,99
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,302026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Flamengo · Kapus
58,7index / 100
Meccs13 Kezdő13 Perc992 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,90 Passzpontosság23,30 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
CONMEBOL Libertadores2026Flamengo · Kapus
63,7index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc360 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,25 Értékelés7,26 Passzpontosság17 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Hazai3–1
Flamengo–Gremio

KezdőG · 92 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Vasco DA Gama–Flamengo

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés0Védés1
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz34Passzpontosság27 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Flamengo–Atletico-MG

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz0Szerelés0Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Flamengo–Estudiantes L.P.

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,24Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Bahia–Flamengo

KezdőG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Estudiantes L.P.–Flamengo

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,63Kulcspassz0Szerelés0Védés6
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság16 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Flamengo–Fluminense

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz0Szerelés0Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Santos–Flamengo

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,97Kulcspassz0Szerelés0Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz40Passzpontosság25 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Flamengo–RB Bragantino

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,59Kulcspassz0Szerelés0Védés5
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság20 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,86Kulcspassz1Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság11 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Flamengo–Corinthians

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság23 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,31Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság20 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Remo–Flamengo

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz0Szerelés0Védés1
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság22 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Flamengo–Mirassol

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz0Szerelés0Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság25 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Flamengo–Botafogo

KezdőG · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés8,30Kulcspassz–Szerelés–Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz29Passzpontosság25 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Cruzeiro–Flamengo

KezdőG · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés–Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz37Passzpontosság30 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Flamengo–Cruzeiro

KezdőG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–5
Mirassol–Flamengo

KezdőG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap182 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap632 perc8 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 352 perc18 pályára lépés · 15 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,55
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55362000,006,670,000,00
Utolsó 1010812010,116,860,110,00
Utolsó 20181 352010,076,990,070,00
Hazai10 meccs
812perc0gól1gólpassz6,98értékelés
Idegenbeli8 meccs
540perc0gól0gólpassz7,02értékelés
Kezdőként18 meccs
1 352perc0gól1gólpassz6,99értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 09. 18.
  2. 7,62026. 09. 20.
  3. 6,02026. 10. 09.
  4. 7,02026. 10. 11.
  5. 7,62026. 10. 16.
  6. –2026. 10. 18.
  7. 7,22026. 10. 23.
  8. 6,32026. 10. 27.
  9. 6,92026. 10. 30.
  10. 6,32026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 272 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
92 perc1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
272 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
632 perc8 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
1 352,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.18.90′
  2. K09.20.90′
  3. K10.09.90′
  4. K10.11.90′
  5. K10.16.90′
  6. K10.18.–
  7. K10.23.90′
  8. K10.27.90′
  9. K10.30.90′
  10. K11.04.92′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
362perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,67értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
812perc0gól1gólpassz0,11G+GP / 906,86értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc362
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,67

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc14/310,00
Gólpassz / 90 perc14/310,00
Átlagértékelés14/316,90

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.