Spanyolország · 2022/23 szezon
La Liga 2022/23: eredmények, tabella és program
La Liga 2022/23 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 38.
- Mérkőzés
- 380
- Tabellás csapat
- 20
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 08. 15. 19:43
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 80/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
380 mérkőzés
20 csapat
20 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
0,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Lezárt szezonarchívum82 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Bontás
Primera División
| # | Csapat | M | GY | D | V | Gól | GK | P | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 38 | 28 | 4 | 6 | 70:20 | +50 | 88 | VGYVVGY | |
| 2 | 38 | 24 | 6 | 8 | 75:36 | +39 | 78 | DGYGYVGY | |
| 3 | 38 | 23 | 8 | 7 | 70:33 | +37 | 77 | DGYDGYV | |
| 4 | 38 | 21 | 8 | 9 | 51:35 | +16 | 71 | GYVGYGYD | |
| 5 | 38 | 19 | 7 | 12 | 59:40 | +19 | 64 | DVGYGYGY | |
| 6 | 38 | 17 | 9 | 12 | 46:41 | +5 | 60 | DGYVDGY | |
| 7 | 38 | 15 | 8 | 15 | 37:42 | -5 | 53 | GYVGYVGY | |
| 8 | 38 | 14 | 9 | 15 | 47:43 | +4 | 51 | DVVGYV | |
| 9 | 38 | 14 | 8 | 16 | 37:43 | -6 | 50 | GYVGYVGY | |
| 10 | 38 | 13 | 10 | 15 | 58:55 | +3 | 49 | VVDVD | |
| 11 | 38 | 13 | 10 | 15 | 45:53 | -8 | 49 | VGYVVV | |
| 12 | 38 | 13 | 10 | 15 | 47:54 | -7 | 49 | VVDDGY | |
| 13 | 38 | 11 | 10 | 17 | 43:53 | -10 | 43 | GYVDVV | |
| 14 | 38 | 10 | 12 | 16 | 30:53 | -23 | 42 | DGYVGYV | |
| 15 | 38 | 10 | 12 | 16 | 34:45 | -11 | 42 | DGYGYDV | |
| 16 | 38 | 11 | 9 | 18 | 42:45 | -3 | 42 | DDVGYGY | |
| 17 | 38 | 11 | 8 | 19 | 49:65 | -16 | 41 | DDVGYV | |
| 18 | 38 | 11 | 7 | 20 | 33:63 | -30 | 40 | DDGYVV | |
| 19 | 38 | 8 | 13 | 17 | 52:69 | -17 | 37 | DDDGYV | |
| 20 | 38 | 5 | 10 | 23 | 30:67 | -37 | 25 | DGYDDGY |
M 38GY 28D 4V 6Gól 70:20GK +50
VGYVVGYM 38GY 24D 6V 8Gól 75:36GK +39
DGYGYVGYM 38GY 23D 8V 7Gól 70:33GK +37
DGYDGYVM 38GY 21D 8V 9Gól 51:35GK +16
GYVGYGYDM 38GY 19D 7V 12Gól 59:40GK +19
DVGYGYGYM 38GY 17D 9V 12Gól 46:41GK +5
DGYVDGYM 38GY 15D 8V 15Gól 37:42GK -5
GYVGYVGYM 38GY 14D 9V 15Gól 47:43GK +4
DVVGYVM 38GY 14D 8V 16Gól 37:43GK -6
GYVGYVGYM 38GY 13D 10V 15Gól 58:55GK +3
VVDVDM 38GY 13D 10V 15Gól 45:53GK -8
VGYVVVM 38GY 13D 10V 15Gól 47:54GK -7
VVDDGYM 38GY 11D 10V 17Gól 43:53GK -10
GYVDVVM 38GY 10D 12V 16Gól 30:53GK -23
DGYVGYVM 38GY 10D 12V 16Gól 34:45GK -11
DGYGYDVM 38GY 11D 9V 18Gól 42:45GK -3
DDVGYGYM 38GY 11D 8V 19Gól 49:65GK -16
DDVGYVM 38GY 11D 7V 20Gól 33:63GK -30
DDGYVVM 38GY 8D 13V 17Gól 52:69GK -17
DDDGYVM 38GY 5D 10V 23Gól 30:67GK -37
DGYDDGYA hazai és idegenbeli pontszám a részeredményekből számított 3×győzelem + döntetlen. A gondolatjel hiányzó forrásadatot jelent.
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Atletico Madrid666710048Gyengülő trend ↓2Real Sociedad59675664Stabil trend →3Villarreal57578844Javuló trend ↑4Real Madrid57636452Stabil trend →5Barcelona55536856Gyengülő trend ↓6Sevilla53575660Gyengülő trend ↓7Girona48476448Gyengülő trend ↓8Real Betis47504852Stabil trend →9Valencia47504856Stabil trend →10Mallorca46534848Javuló trend ↑11Osasuna45505244Javuló trend ↑12Elche41404060Javuló trend ↑13Getafe40402864Javuló trend ↑14Almeria39376032Stabil trend →15Athletic Club37373644Gyengülő trend ↓16Espanyol3633728Javuló trend ↑17Cadiz35372848Javuló trend ↑18Valladolid35374036Stabil trend →19Rayo Vallecano35404820Gyengülő trend ↓20Celta Vigo30232844Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
380 meccsLa Liga 2022/2023
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 38 | 2,32 | 1,84 | 0,53 | 29,0% | 52,6% | |
| 2 | 38 | 2,05 | 1,97 | 0,95 | 57,9% | 55,3% | |
| 3 | 38 | 2,03 | 1,84 | 0,87 | 52,6% | 47,4% | |
| 4 | 38 | 1,87 | 1,34 | 0,92 | 44,7% | 34,2% | |
| 5 | 38 | 1,68 | 1,55 | 1,05 | 50,0% | 50,0% | |
| 6 | 38 | 1,58 | 1,21 | 1,08 | 47,4% | 47,4% | |
| 7 | 38 | 1,39 | 0,97 | 1,11 | 42,1% | 36,8% | |
| 8 | 38 | 1,34 | 1,24 | 1,13 | 42,1% | 44,7% | |
| 9 | 38 | 1,32 | 0,97 | 1,13 | 36,8% | 31,6% | |
| 10 | 38 | 1,29 | 1,53 | 1,45 | 71,1% | 57,9% | |
| 11 | 38 | 1,29 | 1,24 | 1,42 | 60,5% | 50,0% | |
| 12 | 38 | 1,29 | 1,18 | 1,39 | 60,5% | 57,9% | |
| 13 | 38 | 1,13 | 1,13 | 1,39 | 52,6% | 50,0% | |
| 14 | 38 | 1,11 | 1,11 | 1,18 | 50,0% | 44,7% | |
| 15 | 38 | 1,11 | 0,89 | 1,18 | 44,7% | 36,8% | |
| 16 | 38 | 1,11 | 0,79 | 1,39 | 34,2% | 29,0% | |
| 17 | 38 | 1,08 | 1,29 | 1,71 | 65,8% | 60,5% | |
| 18 | 38 | 1,05 | 0,87 | 1,66 | 39,5% | 52,6% | |
| 19 | 38 | 0,97 | 1,37 | 1,82 | 76,3% | 65,8% | |
| 20 | 38 | 0,66 | 0,79 | 1,76 | 47,4% | 47,4% |