Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Botola Pro logó
Morocco · 2026/27 szezon

Botola Pro 2026/27: eredmények, tabella és program

Botola Pro 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 4.

Mérkőzés
27
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 1
Helyi adat
2026. 10. 14. 05:17
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
27 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 96,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Botola Pro 2026/2027

25 meccs
Befejezett meccs25
Gól / meccs2,64
BTTS56,0%
Over 2,548,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Maghreb Fès32,331,330,6766,7%66,7%
2UTS Rabat32,331,000,3333,3%33,3%
3FAR Rabat22,001,501,0050,0%50,0%
4Kawkab Marrakech32,001,671,3366,7%66,7%
5Hassania Agadir41,752,752,00100,0%100,0%
6Raja Casablanca31,670,670,3333,3%0,0%
7CODM Meknès31,332,001,0033,3%33,3%
8Ittihad Tanger31,331,671,33100,0%66,7%
9Wydad AC31,331,001,0033,3%33,3%
10Renaissance Berkane31,000,670,6733,3%33,3%
11Moghreb Tetouan31,000,330,3333,3%0,0%
12Widad Témara31,001,001,0033,3%33,3%
13Difaa EL Jadida31,002,333,3366,7%66,7%
14Amal Tiznit31,001,332,6766,7%66,7%
15FUS Rabat40,500,501,0050,0%25,0%
16CR Khemis Zemamra40,251,252,5075,0%75,0%