Törökország · 2026/27 szezon
2. Lig 2026/27: eredmények, tabella és program
2. Lig 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: 2. Lig White Group - 5.
- Mérkőzés
- 153
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 04:33
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 82/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
153 mérkőzés
35 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
74,3% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek2 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Beyoğlu Yeni ÇarşıAnkara Demirspor1–1Végeİnegöl Kafkas GençlikAliağa FAŞ3–2VégeKütahyasporKaracabey Belediyespor3–1VégeKırklarelisporSerik Spor0–3VégeSomasporÇorluspor 19470–2VégeMenemen FKHatayspor3–0VégeAdana 01 FKAnkaragücü1–1Vége1461 Trabzon FKFethiyespor2–1VégeKahramanmaraş İstiklal Sporİnegölspor2–1Végeİskenderunspor12 Bingölspor0–1Vége24 ErzincansporYeni Orduspor0–1VégeŞanlıurfasporIsparta 32 Spor4–0Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Elazığspor798110069Stabil trend →2Muş Sport Klübü738110042Stabil trend →3Yeni Orduspor72788960Javuló trend ↑4Güzide Gebzespor71787664Javuló trend ↑5Sakaryaspor71799050Gyengülő trend ↓6Aliağa FAŞ66788438Stabil trend →7Şanlıurfaspor65678951Javuló trend ↑8Ankara Demirspor646310047Stabil trend →9İnegöl Kafkas Gençlik63707651Javuló trend ↑10Adana 01 FK62678047Javuló trend ↑11Çorluspor 194761637660Stabil trend →1224 Erzincanspor59637550Javuló trend ↑131461 Trabzon FK54568038Javuló trend ↑14Erbaaspor50488433Gyengülő trend ↓15Kahramanmaraş İstiklal Spor49525847Javuló trend ↑16Ankaragücü49427050Javuló trend ↑17Beyoğlu Yeni Çarşı48468035Gyengülő trend ↓1812 Bingölspor48484460Javuló trend ↑19Menemen FK46484956Stabil trend →2068 Aksaray Belediyespor41336738Gyengülő trend ↓21Karacabey Belediyespor40465025Stabil trend →22Isparta 32 Spor39417111Javuló trend ↑23Sebat Gençlikspor38337025Javuló trend ↑24Kütahyaspor36375820Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
152 meccs2. Lig 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 2,44 | 3,00 | 0,78 | 33,3% | 77,8% | |
| 2 | 9 | 2,44 | 3,22 | 1,44 | 66,7% | 77,8% | |
| 3 | 8 | 2,38 | 2,25 | 1,25 | 75,0% | 75,0% | |
| 4 | 9 | 2,33 | 2,22 | 1,00 | 33,3% | 55,6% | |
| 5 | 9 | 2,33 | 1,89 | 0,89 | 55,6% | 44,4% | |
| 6 | 9 | 2,33 | 2,11 | 1,56 | 66,7% | 77,8% | |
| 7 | 9 | 2,11 | 1,89 | 1,22 | 77,8% | 66,7% | |
| 8 | 9 | 2,00 | 2,22 | 1,22 | 66,7% | 55,6% | |
| 9 | 9 | 2,00 | 2,00 | 1,33 | 55,6% | 44,4% | |
| 10 | 9 | 1,89 | 2,89 | 1,33 | 66,7% | 66,7% | |
| 11 | 9 | 1,89 | 1,89 | 1,00 | 44,4% | 44,4% | |
| 12 | 8 | 1,88 | 1,88 | 1,25 | 62,5% | 62,5% | |
| 13 | 9 | 1,67 | 2,00 | 1,56 | 88,9% | 88,9% | |
| 14 | 9 | 1,56 | 1,44 | 1,33 | 66,7% | 66,7% | |
| 15 | 9 | 1,44 | 2,11 | 1,67 | 55,6% | 77,8% | |
| 16 | 9 | 1,44 | 1,22 | 1,11 | 22,2% | 44,4% | |
| 17 | 9 | 1,44 | 1,11 | 1,00 | 55,6% | 44,4% | |
| 18 | 8 | 1,38 | 2,00 | 1,63 | 75,0% | 75,0% | |
| 19 | 8 | 1,38 | 1,25 | 1,88 | 62,5% | 62,5% | |
| 20 | 8 | 1,25 | 1,75 | 1,25 | 75,0% | 50,0% |