İnegöl Kafkas Gençlik eredmények, meccsek és forma
İnegöl Kafkas Gençlik aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 07. 06:57
V18.9 Csapatközpont 360
İnegöl Kafkas Gençlik meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
GYVGYGYGY

Güzide Gebzespor
2. Lig · 2. Lig White Group - 10
2026. 11. 08. 13:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
6GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,50
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
6GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,50
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs2,00
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs2,00
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
2. Ligİnegöl Kafkas Gençlik – Aliağa FAŞ3–2GYTürkiye Kupasıİnegöl Kafkas Gençlik – Kahramanmaraş İstiklal Spor1–4V2. LigAdana Demirspor – İnegöl Kafkas Gençlik0–1GY2. Ligİnegöl Kafkas Gençlik – Sebat Gençlikspor2–1GY2. LigAnkaraspor – İnegöl Kafkas Gençlik1–2GY2. Ligİnegöl Kafkas Gençlik – Muş Sport Klübü0–1V2. Ligİnegöl Kafkas Gençlik – Kastamonuspor4–1GY2. Lig68 Aksaray Belediyespor – İnegöl Kafkas Gençlik1–1D2. Ligİnegöl Kafkas Gençlik – Somaspor1–3V2. LigMenemen FK – İnegöl Kafkas Gençlik1–3GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
63/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWWWW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.