First Vienna eredmények, meccsek és forma
First Vienna aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 06:27
V18.9 Csapatközpont 360
First Vienna meccsközpont
Csapatprogram naprakész2 perce
Utolsó forma
VVGYGYGY

Austria Vienna (Am)
2. Liga · Regular Season - 12
2026. 11. 06. 18:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
70formaindex / 1002,10 pont/meccs
7GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
69formaindex / 1002,08 pont/meccs
8GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,33
BTTS42%12 lefedett
Over 2,567%12 lefedett
Kapott gól nélkül42%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs2,00
BTTS33%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs2,00
BTTS33%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs0,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs0,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
2. LigaFirst Vienna – FC BW Linz0–6VCupFirst Vienna – Rapid Vienna0–3V2. LigaFirst Vienna – Floridsdorfer AC2–0GY2. LigaVoitsberg – First Vienna1–2GY2. LigaFirst Vienna – SKN ST. Polten3–1GYKlub felkészülési mérkőzésekLask Linz – First Vienna2–1V2. LigaWSPG Wels – First Vienna1–3GY2. LigaRapid Wien II – First Vienna0–2GYCupAustria Salzburg – First Vienna0–4GY2. LigaFirst Vienna – SKU Amstetten1–0GY2. LigaAdmira Wacker – First Vienna0–1GY2. LigaFirst Vienna – FC Liefering2–2D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
69/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWWWL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.