Orense SC eredmények, meccsek és forma
Orense SC aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 17:13
V18.9 Csapatközpont 360
Orense SC meccsközpont
Csapatprogram naprakész1 perce
Utolsó forma
GYDDVGY

Tecnico Universitario
Liga Pro · Relegation Group - 5
2026. 11. 02. 21:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs0,773 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
41formaindex / 1001,22 pont/meccs
3GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs1,33
BTTS44%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs0,773 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
41formaindex / 1001,22 pont/meccs
3GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs1,33
BTTS44%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs0,773 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs0,792 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs0,792 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs0,792 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs0,741 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs0,741 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs0,741 lefedett
Legutóbbi eredmények
Liga ProOrense SC – Delfin SC4–0GYLiga ProMushuc Runa SC – Orense SC1–1DLiga ProOrense SC – Deportivo Cuenca0–0DLiga ProManta FC – Orense SC2–1VLiga ProOrense SC – Guayaquil City FC4–3GYLiga ProLeones del Norte – Orense SC1–0VLiga ProOrense SC – Macara1–2VLiga ProBarcelona SC – Orense SC3–0VLiga ProOrense SC – Deportivo Cuenca2–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
43/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WLDDW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.