Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
1. SNL logó
Szlovénia · 2026/27 szezon

1. SNL 2026/27: eredmények, tabella és program

1. SNL 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 14.

Mérkőzés
51
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 3
Helyi adat
2026. 11. 01. 14:27
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 84/100
51 mérkőzés 10 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 93,6% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

1. SNL 2026/2027

47 meccs
Befejezett meccs47
Gól / meccs2,62
BTTS48,9%
Over 2,551,1%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Koper92,222,000,6722,2%44,4%
2Olimpija Ljubljana101,901,500,8050,0%40,0%
3Maribor101,601,501,3060,0%60,0%
4Bravo91,441,000,8944,4%44,4%
5Aluminij111,361,821,0036,4%45,5%
6Celje91,331,001,0044,4%33,3%
7Nafta91,221,001,2244,4%44,4%
8Mura90,890,891,6755,6%33,3%
9Brinje-Grosuplje90,781,222,2266,7%88,9%
10Radomlje90,441,002,4466,7%77,8%