Bravo eredmények, meccsek és forma
Bravo aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 13:52
V18.9 Csapatközpont 360
Bravo meccsközpont
Helyi csapatarchívum8 órája
Utolsó forma
VDGYDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
4GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,42 pont/meccs
4GY5D3V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,08
BTTS50%12 lefedett
Over 2,558%12 lefedett
Kapott gól nélkül42%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,00
BTTS29%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,00
BTTS29%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
1. SNLBravo – Koper1–2V1. SNLBrinje-Grosuplje – Bravo0–0DCupVelesovo Cerklje – Bravo0–7GY1. SNLBravo – Radomlje2–2D1. SNLNafta – Bravo1–0VKlub felkészülési mérkőzésekHNK Gorica – Bravo3–3D1. SNLBravo – Olimpija Ljubljana2–1GY1. SNLBravo – Celje2–1GY1. SNLAluminij – Bravo0–0D1. SNLBravo – Mura2–0GY1. SNLMaribor – Bravo3–1V1. SNLKoper – Bravo0–0D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
44/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WLDDL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.