Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Olise
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Olise

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés18Lefedett pályára lépés
Játékperc1 19266,2 perc/meccs
Gól + gólpassz201,51 / 90 perc
Átlagértékelés7,9516 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBayern MünchenBundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex77,2/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
18 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
14
Gólpassz
6
Gól / 90
1,06
Gólpassz / 90
0,45
Lövés
56
Kaput talál
31
Lövés pontossága
55,40 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
856
Passzpontosság
50,60 %
Kulcspassz
53
Kulcspassz / 90
4,00
Sikeres csel
41
Cselezési siker
47,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
2,11
Megnyert párharc
87
Párharcsiker
50,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
30
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
1
Lap / 90
0,08

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 192 perc
Átlagértékelés
7,95
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,662026. 09. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen43 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat5egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

6 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Bayern München · Középpályás
77,2index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc573 Gól5 Gólpassz2 G+GP / 901,10 Értékelés7,77 Passzpontosság45,60 %
96% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Bayern München · Középpályás
72,7index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc253 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 901,07 Értékelés7,82 Passzpontosság58 %
86% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026France · Támadó
81,7index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc211 Gól4 Gólpassz2 G+GP / 902,56 Értékelés8,05 Passzpontosság48,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Bayern München · Középpályás
81,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc155 Gól3 Gólpassz1 G+GP / 902,32 Értékelés8,55 Passzpontosság57 %
84% adatlefedettségStabil forma
Super Cup2026Bayern München · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Bayern München · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

19 helyi sor
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz76Passzpontosság68 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres7 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 0Passz46Passzpontosság36 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Gól2Gólpassz1Értékelés8,49Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz73Passzpontosság61 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól1Gólpassz1Értékelés9Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz43Passzpontosság34 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Bayern München–RB Leipzig

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–3
Viking–Bayern München

KezdőM · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz55Passzpontosság51 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres7 / 3Lap0 sárga · 1 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz59Passzpontosság54 %Párharc / megnyert19 / 8Csel / sikeres12 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
France–Belgium

KezdőM · 30 perc

Gól2Gólpassz1Értékelés8,58Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz32Passzpontosság26 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
France–Italy

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz79Passzpontosság67 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Belgium–France

KezdőM · 13 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Türkiye–France

KezdőF · 78 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz49Passzpontosság40 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai7–0
Gól3Gólpassz1Értékelés9,56Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 5Passz62Passzpontosság53 %Párharc / megnyert19 / 11Csel / sikeres10 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz5Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz65Passzpontosság57 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres6 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól2Gólpassz1Értékelés9,66Kulcspassz7Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál7 / 4Passz63Passzpontosság52 %Párharc / megnyert19 / 15Csel / sikeres7 / 6Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,07Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz42Passzpontosság36 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Gól1Gólpassz0Értékelés8,60Kulcspassz6Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz59Passzpontosság52 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres10 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Gól1Gólpassz–Értékelés8Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz43Passzpontosság37 %Párharc / megnyert8 / 1Csel / sikeres4 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–4
1. FC Heidenheim–Bayern München

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap242 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap525 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 192 perc18 pályára lépés · 13 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,89
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55332321,367,753,521,08
Utolsó 1010628731,437,693,731,43
Utolsó 20181 1921461,517,954,002,11
Hazai8 meccs
548perc11gól4gólpassz8,40értékelés
Idegenbeli10 meccs
644perc3gól2gólpassz7,60értékelés
Kezdőként18 meccs
1 192perc14gól6gólpassz7,95értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 09. 28.
  2. 8,22026. 10. 02.
  3. 8,62026. 10. 05.
  4. 7,22026. 10. 10.
  5. 6,62026. 10. 13.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 9,02026. 10. 25.
  8. 8,52026. 10. 28.
  9. 6,32026. 10. 31.
  10. 7,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 332 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
174 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
332 perc4 kezdés · 5 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
495 perc7 kezdés · 5 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
59,6 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,08 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.28.13′
  2. K10.02.90′
  3. K10.05.30′
  4. K10.10.90′
  5. K10.13.73′
  6. K10.17.–
  7. K10.25.90′
  8. K10.28.68′
  9. K10.31.84′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
332perc3gól2gólpassz1,36G+GP / 907,75értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
628perc7gól3gólpassz1,43G+GP / 907,69értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc332
Gól3
Gólpassz2
Átlagértékelés7,75

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc16/2120,71
Gólpassz / 90 perc38/2120,36
Átlagértékelés3/2127,82

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.