Wisła Płock II eredmények, meccsek és forma
Wisła Płock II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Wisła Płock II meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYDVGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
4GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,50
BTTS70%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
45formaindex / 1001,36 pont/meccs
5GY4D5V
Lőtt gól / meccs1,79
Kapott gól / meccs1,71
BTTS79%14 lefedett
Over 2,564%14 lefedett
Kapott gól nélkül7%14 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
3GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,71
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
3GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,71
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
III Liga - Group 1Pelikan Łowicz – Wisła Płock II1–2GYIII Liga - Group 1Wisła Płock II – Ząbkovia Ząbki2–2DIII Liga - Group 1Warta Sieradz – Wisła Płock II2–1VIII Liga - Group 1Wisła Płock II – Troszyn2–1GYIII Liga - Group 1Wigry Suwałki – Wisła Płock II1–0VIII Liga - Group 1Wisła Płock II – Jagiellonia II2–1GYIII Liga - Group 1Mazovia Minsk Mazowiecki – Wisła Płock II3–2VIII Liga - Group 1Wisła Płock II – ŁKS Łódź II2–2DIII Liga - Group 1Widzew II – Wisła Płock II0–2GYCupWisła Płock II – Puszcza Niepołomice0–2VIII Liga - Group 1Wisła Płock II – Mławianka Mława5–3GYIII Liga - Group 1Olimpia Zambrów – Wisła Płock II4–3V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
53/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWLDW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.