Nottingham Forest U21 élő eredmény, meccsek és forma
Nottingham Forest U21 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 2 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 21:57
V18.9 Csapatközpont 360
Nottingham Forest U21 meccsközpont
Az élő csapatadatok elavultak13 perce
Utolsó forma
GYGYVVGY

Gateshead
National League Cup · Group Stage
45. perc · 0–0Legutóbbi forma
National League CupFC Halifax Town – Nottingham Forest U213–4GYPremier League CupLuton Town U21 – Nottingham Forest U212–3GYPremier League 2 Division OneReading U21 – Nottingham Forest U212–1VNational League CupWealdstone – Nottingham Forest U211–0VPremier League 2 Division OneNottingham Forest U21 – Manchester United U213–2GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
5GY1D4V
Lőtt gól / meccs2,30
Kapott gól / meccs2,20
BTTS90%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs0,431 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
7GY1D6V
Lőtt gól / meccs2,07
Kapott gól / meccs2,14
BTTS86%14 lefedett
Over 2,579%14 lefedett
Kapott gól nélkül7%14 lefedett
xG / meccs0,431 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,431 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
4GY1D5V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,30
BTTS90%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs0,431 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
4GY1D5V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,30
BTTS90%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs0,431 lefedett
Legutóbbi eredmények
National League CupFC Halifax Town – Nottingham Forest U213–4GYPremier League CupLuton Town U21 – Nottingham Forest U212–3GYPremier League 2 Division OneReading U21 – Nottingham Forest U212–1VNational League CupWealdstone – Nottingham Forest U211–0VPremier League 2 Division OneNottingham Forest U21 – Manchester United U213–2GYEFL TrophyNotts County – Nottingham Forest U215–1VPremier League CupPeterborough United U21 – Nottingham Forest U211–5GYPremier League International CupNottingham Forest U21 – Sporting CP B2–4VEFL TrophyBurton Albion – Nottingham Forest U211–1DPremier League 2 Division OneWest Bromwich Albion U21 – Nottingham Forest U211–3GYNational League CupScunthorpe – Nottingham Forest U212–1VPremier League 2 Division OneNottingham Forest U21 – Manchester City U212–1GY
Következő mérkőzések
3 meccs1–0–2 GY–D–V5–6 gólok1,00 pont/meccs
3 meccs3–0–0 GY–D–V10–3 gólok3,00 pont/meccs
5 meccs3–0–2 GY–D–V10–11 gólok1,80 pont/meccs
2 meccs0–1–1 GY–D–V2–6 gólok0,50 pont/meccs
1 meccs0–0–1 GY–D–V2–4 gólok0,00 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
36/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLW · 3 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.