Albirex Niigata eredmények, meccsek és forma
Albirex Niigata aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 22:53
V18.9 Csapatközpont 360
Albirex Niigata meccsközpont
Helyi csapatarchívum4 perce
Utolsó forma
GYVGYGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
17 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,88 pont/meccs
10GY2D5V
Lőtt gól / meccs1,41
Kapott gól / meccs1,71
BTTS65%17 lefedett
Over 2,571%17 lefedett
Kapott gól nélkül18%17 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
7GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,56
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
7GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,56
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
3GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,13
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
3GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,13
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
J2 LeagueVentforet Kofu – Albirex Niigata0–1GYJ2 LeagueAlbirex Niigata – Kataller Toyama2–3VJ2 LeagueAlbirex Niigata – Vegalta Sendai2–1GYJ2 LeagueAlbirex Niigata – Sagan Tosu2–1GYJ2 LeagueOita Trinita – Albirex Niigata5–1VJ2 LeagueShonan Bellmare – Albirex Niigata1–1DJ2 LeagueAlbirex Niigata – Tokushima Vortis2–1GYJ-League CupMatsumoto Yamaga – Albirex Niigata1–0VJ2 LeagueBlaublitz Akita – Albirex Niigata2–2DJ2 LeagueAlbirex Niigata – Jubilo Iwata2–1GYJ2 LeagueAlbirex Niigata – Montedio Yamagata1–0GYJ2 LeagueYokohama FC – Albirex Niigata5–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
57/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWWLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.