Stade Brestois 29 eredmények, meccsek és forma
Stade Brestois 29 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 12 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Stade Brestois 29 meccsközpont
A csapatprogram frissítésre vár18 órája
Utolsó forma
GYVDGYD

Lyon
Ligue 1 · Regular Season - 10
2026. 11. 07. 17:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,794 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
3GY4D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs1,926 lefedett
Minden pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
3GY7D10V
Lőtt gól / meccs1,35
Kapott gól / meccs1,85
BTTS65%20 lefedett
Over 2,560%20 lefedett
Kapott gól nélkül5%20 lefedett
xG / meccs1,926 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs2,733 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY4D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs2,733 lefedett
Hazai pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
8GY6D6V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs1,30
BTTS50%20 lefedett
Over 2,550%20 lefedett
Kapott gól nélkül35%20 lefedett
xG / meccs2,733 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,113 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
2GY3D5V
Lőtt gól / meccs0,90
Kapott gól / meccs1,70
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs1,113 lefedett
Idegenben
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
4GY6D10V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,75
BTTS55%20 lefedett
Over 2,555%20 lefedett
Kapott gól nélkül10%20 lefedett
xG / meccs1,113 lefedett
Legutóbbi eredmények
Ligue 1Lorient – Stade Brestois 290–2GYLigue 1Stade Brestois 29 – Nice1–2VLigue 1Lille – Stade Brestois 291–1DLigue 1Stade Brestois 29 – Angers5–1GYKlub felkészülési mérkőzésekStade Brestois 29 – Monza2–2DLigue 1Auxerre – Stade Brestois 292–1VLigue 1Stade Brestois 29 – Paris Saint Germain0–1VLigue 1Le Havre – Stade Brestois 291–2GYLigue 1Stade Brestois 29 – Toulouse2–2DLigue 1Le Mans – Stade Brestois 292–2DKlub felkészülési mérkőzésekNottingham Forest – Stade Brestois 292–0VLigue 1Stade Brestois 29 – Angers1–1D
Következő mérkőzések
Ligue 1Stade Brestois 29 – Lyon–ProgramLigue 1Strasbourg – Stade Brestois 29–ProgramLigue 1Stade Brestois 29 – Paris FC–ProgramLigue 1Rennes – Stade Brestois 29–ProgramLigue 1Stade Brestois 29 – Estac Troyes–ProgramLigue 1Stade Brestois 29 – Marseille–ProgramLigue 1Monaco – Stade Brestois 29–ProgramLigue 1Lens – Stade Brestois 29–ProgramLigue 1Stade Brestois 29 – Strasbourg–ProgramLigue 1Nice – Stade Brestois 29–ProgramLigue 1Stade Brestois 29 – Rennes–ProgramLigue 1Paris Saint Germain – Stade Brestois 29–Program
9 meccs3–3–3 GY–D–V16–12 gólok1,33 pont/meccs
2 meccs0–1–1 GY–D–V2–4 gólok0,50 pont/meccs
34 meccs10–9–15 GY–D–V43–55 gólok1,15 pont/meccs
34 meccs15–5–14 GY–D–V52–59 gólok1,47 pont/meccs
10 meccs4–1–5 GY–D–V10–21 gólok1,30 pont/meccs
34 meccs17–10–7 GY–D–V53–34 gólok1,79 pont/meccs
38 meccs11–11–16 GY–D–V44–54 gólok1,16 pont/meccs
38 meccs13–9–16 GY–D–V49–57 gólok1,26 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
49/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LWDLW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.