Raufoss eredmények, meccsek és forma
Raufoss aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Raufoss meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VVVVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs3,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
1GY1D8V
Lőtt gól / meccs0,90
Kapott gól / meccs3,40
BTTS80%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
2GY1D11V
Lőtt gól / meccs1,07
Kapott gól / meccs3,00
BTTS71%14 lefedett
Over 2,586%14 lefedett
Kapott gól nélkül7%14 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
1GY0D6V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs2,57
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
1GY0D6V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs2,57
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs4,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
19formaindex / 1000,57 pont/meccs
1GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs3,43
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
19formaindex / 1000,57 pont/meccs
1GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs3,43
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
1. DivisionLyn – Raufoss4–0V1. DivisionRaufoss – Ranheim1–3V1. DivisionSogndal – Raufoss2–1V1. Divisionhodd – Raufoss5–1V1. DivisionBryne – Raufoss1–1D1. DivisionRaufoss – Moss1–2VNM CupenRaufoss – Start1–5V1. DivisionRaufoss – Stromsgodset0–2V1. DivisionRaufoss – ODD Ballklubb2–1GY1. DivisionKongsvinger – Raufoss9–1V1. DivisionRaufoss – Sandnes ULF0–3V1. DivisionStrommen – Raufoss3–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
47/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WL · 2 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.