Norvégia · 2026/27 szezon
1. Division 2026/27: eredmények, tabella és program
1. Division 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 29.
- Mérkőzés
- 96
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
96 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
96,9% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Lezárt szezonarchívum15 órája
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Stromsgodset818310072Stabil trend →2Haugesund75839652Gyengülő trend ↓3Strommen58608836Javuló trend ↑4Ranheim566010020Javuló trend ↑5Kongsvinger565710024Gyengülő trend ↓6ODD Ballklubb54578832Gyengülő trend ↓7Stabaek50536444Javuló trend ↑8Bryne48476844Gyengülő trend ↓9Egersund39406812Javuló trend ↑10Lyn37376020Stabil trend →11Sandnes ULF3433648Stabil trend →12Sogndal34275628Javuló trend ↑13Moss31334024Gyengülő trend ↓14hodd3027644Stabil trend →15Asane3030528Javuló trend ↑16Raufoss1713320Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
96 meccs1. Division 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,58 | 2,92 | 0,75 | 58,3% | 66,7% | |
| 2 | 12 | 2,33 | 2,42 | 1,25 | 50,0% | 66,7% | |
| 3 | 12 | 1,92 | 3,17 | 1,75 | 75,0% | 75,0% | |
| 4 | 12 | 1,83 | 2,00 | 1,33 | 58,3% | 66,7% | |
| 5 | 12 | 1,75 | 2,33 | 1,75 | 83,3% | 75,0% | |
| 6 | 12 | 1,67 | 1,67 | 1,25 | 41,7% | 50,0% | |
| 7 | 12 | 1,50 | 2,50 | 2,25 | 91,7% | 83,3% | |
| 8 | 12 | 1,42 | 1,92 | 1,92 | 75,0% | 66,7% | |
| 9 | 12 | 1,42 | 1,83 | 1,83 | 58,3% | 66,7% | |
| 10 | 12 | 1,00 | 1,50 | 1,67 | 75,0% | 66,7% | |
| 11 | 12 | 1,00 | 1,33 | 2,17 | 75,0% | 83,3% | |
| 12 | 12 | 1,00 | 1,42 | 2,42 | 66,7% | 75,0% | |
| 13 | 12 | 0,92 | 1,75 | 2,50 | 83,3% | 83,3% | |
| 14 | 12 | 0,92 | 1,08 | 1,92 | 66,7% | 75,0% | |
| 15 | 12 | 0,83 | 1,33 | 2,17 | 66,7% | 66,7% | |
| 16 | 12 | 0,33 | 0,83 | 3,08 | 75,0% | 83,3% |