Urawa eredmények, meccsek és forma
Urawa aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Urawa meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VGYGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,424 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
8GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs1,305 lefedett
Minden pálya
17 meccsUtolsó 20 mérkőzés
71formaindex / 1002,12 pont/meccs
12GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,94
Kapott gól / meccs1,65
BTTS59%17 lefedett
Over 2,582%17 lefedett
Kapott gól nélkül29%17 lefedett
xG / meccs1,305 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,312 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
6GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,63
BTTS75%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs1,312 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
6GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,63
BTTS75%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs1,312 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS20%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,293 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
6GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS44%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs1,293 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
6GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS44%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs1,293 lefedett
Legutóbbi eredmények
J1 LeagueKashiwa Reysol – Urawa4–0VJ-League CupNagoya Grampus – Urawa1–2GYJ1 LeagueUrawa – V-varen Nagasaki1–0GYJ1 LeagueUrawa – JEF United Chiba3–2GYJ1 LeagueMito Hollyhock – Urawa0–1GYJ-League CupYokohama FC – Urawa0–4GYJ1 LeagueFC Tokyo – Urawa3–0VEmperor CupUrawa – Omiya Ardija3–2GYJ-League CupKataller Toyama – Urawa2–3GYJ1 LeagueUrawa – Tokyo Verdy3–1GYJ1 LeagueUrawa – Fagiano Okayama1–2VJ1 LeagueKashima – Urawa0–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
56/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWWWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.