Kawasaki Frontale eredmények, meccsek és forma
Kawasaki Frontale aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Kawasaki Frontale meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VGYGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,114 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
7GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,30
Kapott gól / meccs1,30
BTTS60%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs1,055 lefedett
Minden pálya
17 meccsUtolsó 20 mérkőzés
71formaindex / 1002,12 pont/meccs
11GY3D3V
Lőtt gól / meccs2,24
Kapott gól / meccs1,29
BTTS71%17 lefedett
Over 2,571%17 lefedett
Kapott gól nélkül29%17 lefedett
xG / meccs1,055 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,183 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
74formaindex / 1002,22 pont/meccs
6GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,44
Kapott gól / meccs1,44
BTTS89%9 lefedett
Over 2,589%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs1,183 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
74formaindex / 1002,22 pont/meccs
6GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,44
Kapott gól / meccs1,44
BTTS89%9 lefedett
Over 2,589%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs1,183 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs0,852 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,13
BTTS50%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs0,852 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,13
BTTS50%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs0,852 lefedett
Legutóbbi eredmények
J1 LeagueYokohama F. Marinos – Kawasaki Frontale4–2VJ-League CupSagan Tosu – Kawasaki Frontale0–2GYJ1 LeagueKawasaki Frontale – Fagiano Okayama2–1GYJ1 LeagueKawasaki Frontale – Vissel Kobe2–1GYJ1 LeagueCerezo Osaka – Kawasaki Frontale2–4GYJ-League CupJubilo Iwata – Kawasaki Frontale0–4GYJ1 LeagueKawasaki Frontale – Nagoya Grampus1–2VEmperor CupKawasaki Frontale – Tegevajaro Miyazaki2–0GYJ-League CupRoasso Kumamoto – Kawasaki Frontale0–1GYJ1 LeagueKawasaki Frontale – Kashima3–3DJ1 LeagueMito Hollyhock – Kawasaki Frontale0–1GYJ1 LeagueKawasaki Frontale – Shimizu S-pulse3–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
57/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LWWWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.