FC Nordsjaelland eredmények, meccsek és forma
FC Nordsjaelland aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 17:23
V18.9 Csapatközpont 360
FC Nordsjaelland meccsközpont
Csapatprogram naprakész1 perce
Utolsó forma
VGYDDD

Monaco
Konferencia-liga · League Stage - 3
2026. 11. 05. 21:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,374 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
2GY5D3V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs1,70
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs1,336 lefedett
Minden pálya
18 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
8GY6D4V
Lőtt gól / meccs1,72
Kapott gól / meccs1,33
BTTS50%18 lefedett
Over 2,556%18 lefedett
Kapott gól nélkül39%18 lefedett
xG / meccs1,369 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,664 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
71formaindex / 1002,13 pont/meccs
5GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS38%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül63%8 lefedett
xG / meccs1,875 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
71formaindex / 1002,13 pont/meccs
5GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS38%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül63%8 lefedett
xG / meccs1,875 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,443 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
3GY4D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs0,724 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
3GY4D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs0,724 lefedett
Legutóbbi eredmények
SuperligaFC Nordsjaelland – FC Midtjylland2–3VDBU PokalenEsbjerg – FC Nordsjaelland0–1GYSuperligaSilkeborg – FC Nordsjaelland1–1DKonferencia-ligaFC Nordsjaelland – CSKA Sofia2–2DSuperligaLyngby – FC Nordsjaelland3–3DKonferencia-ligaHeart Of Midlothian – FC Nordsjaelland1–1DSuperligaFC Nordsjaelland – Odense0–0DKlub felkészülési mérkőzésekMalmo FF – FC Nordsjaelland3–0VSuperligaViborg – FC Nordsjaelland4–1VSuperligaFC Nordsjaelland – Aarhus2–0GYSuperligaFC Midtjylland – FC Nordsjaelland2–2DSuperligaFC Copenhagen – FC Nordsjaelland2–0V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
46/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LDDDL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.