Oţelul eredmények, meccsek és forma
Oţelul aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Oţelul meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
DVDVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,743 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
23formaindex / 1000,70 pont/meccs
1GY4D5V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,90
BTTS70%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs0,743 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
24formaindex / 1000,73 pont/meccs
1GY5D5V
Lőtt gól / meccs1,18
Kapott gól / meccs1,82
BTTS73%11 lefedett
Over 2,536%11 lefedett
Kapott gól nélkül9%11 lefedett
xG / meccs0,743 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,131 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,14
BTTS71%7 lefedett
Over 2,514%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,131 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,14
BTTS71%7 lefedett
Over 2,514%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,131 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs0,552 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs0,552 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs0,552 lefedett
Legutóbbi eredmények
Liga IOţelul – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe1–1DLiga IFarul Constanta – Oţelul4–3VLiga IOţelul – Csikszereda1–1DLiga IFCSB – Oţelul1–0VKlub felkészülési mérkőzésekOţelul – FC Bacau1–1DLiga IOţelul – Corvinul Hunedoara2–3VLiga IOţelul – Rapid0–1VLiga IFC Voluntari – Oţelul2–2DLiga IOţelul – Arges Pitesti1–0GYCupa RomânieiConcordia – Oţelul5–1VLiga IOţelul – Universitatea Craiova1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
35/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLDLD · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.