Sogndal eredmények, meccsek és forma
Sogndal aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Sogndal meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VVGYGYD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
2GY2D6V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs1,70
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
36formaindex / 1001,07 pont/meccs
4GY3D7V
Lőtt gól / meccs1,93
Kapott gól / meccs1,57
BTTS71%14 lefedett
Over 2,571%14 lefedett
Kapott gól nélkül14%14 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,20
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
21formaindex / 1000,63 pont/meccs
1GY2D5V
Lőtt gól / meccs2,13
Kapott gól / meccs1,88
BTTS75%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
21formaindex / 1000,63 pont/meccs
1GY2D5V
Lőtt gól / meccs2,13
Kapott gól / meccs1,88
BTTS75%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
1. DivisionRanheim – Sogndal2–1VNM CupenLillestrom – Sogndal2–1V1. DivisionSogndal – Kongsvinger3–1GY1. DivisionSogndal – Raufoss2–1GY1. DivisionEgersund – Sogndal3–3D1. DivisionSogndal – ODD Ballklubb0–1V1. DivisionAsane – Sogndal2–1V1. DivisionStabaek – Sogndal2–1V1. DivisionSogndal – Strommen1–1D1. DivisionHaugesund – Sogndal2–0V1. DivisionSogndal – Stromsgodset2–3V1. DivisionMoss – Sogndal2–2D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
59/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WL · 2 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.