Santanyí eredmények, meccsek és forma
Santanyí aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 02:18
V18.9 Csapatközpont 360
Santanyí meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
DDGYGYD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
2GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
4GY5D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,70
BTTS60%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
4GY5D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,70
BTTS60%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
1GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
1GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
1GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs0,83
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs0,83
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 11Manacor – Santanyí1–1DTercera División RFEF - Group 11Santanyí – Ibiza Islas Pitiusas0–0DTercera División RFEF - Group 11Santanyí – Llosetense3–0GYTercera División RFEF - Group 11Porreres – Santanyí0–1GYTercera División RFEF - Group 11Santanyí – Mercadal1–1DTercera División RFEF - Group 11Alcúdia – Santanyí1–2GYTercera División RFEF - Group 11Santanyí – Constància1–1DTercera División RFEF - Group 11Cardassar – Santanyí0–0DKlub felkészülési mérkőzésekAndratx – Santanyí2–1VKlub felkészülési mérkőzésekCollerense – Santanyí1–2GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
58/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DWWDD · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.