Subiza eredmények, meccsek és forma
Subiza aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Subiza meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VGYVGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
4GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
4GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
4GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
4GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
4GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
6formaindex / 1000,17 pont/meccs
0GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,33
BTTS83%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
6formaindex / 1000,17 pont/meccs
0GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,33
BTTS83%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 15Izarra – Subiza2–0VTercera División RFEF - Group 15Subiza – Cortes3–1GYTercera División RFEF - Group 15Beti Kozkor – Subiza2–1VTercera División RFEF - Group 15Subiza – Bidezarra2–1GYTercera División RFEF - Group 15San Juan – Subiza2–1VTercera División RFEF - Group 15Subiza – Cirbonero2–0GYTercera División RFEF - Group 15Avance Ezcabarte – Subiza1–1DTercera División RFEF - Group 15Subiza – Valle Egüés5–2GYTercera División RFEF - Group 15Gazte Berriak – Subiza3–2VKlub felkészülési mérkőzésekHuesca II – Subiza4–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
49/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWLWL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.