Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Milliet
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Milliet

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc62062,0 perc/meccs
Gól + gólpassz30,44 / 90 perc
Átlagértékelés6,578 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRacing Louisville WNWSL Women · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex57,1/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,44
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
169
Passzpontosság
19,40 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,74
Sikeres csel
5
Cselezési siker
71,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
3,05
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
66,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
12
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
620 perc
Átlagértékelés
6,57
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 08. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
NWSL Women2026Racing Louisville W · Középpályás
57,1index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc620 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 900,44 Értékelés6,57 Passzpontosság19,40 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli6–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,65Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert9 / 8Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz1Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság30 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,82Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz21Passzpontosság13 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz2Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap199 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap620 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,66
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55289010,316,390,934,05
Utolsó 1010620030,446,571,743,05
Utolsó 2010620030,446,571,743,05
Hazai7 meccs
356perc0gól2gólpassz6,60értékelés
Idegenbeli3 meccs
264perc0gól1gólpassz6,51értékelés
Kezdőként10 meccs
620perc0gól3gólpassz6,57értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 8,22026. 08. 20.
  3. 5,82026. 09. 06.
  4. 6,52026. 09. 12.
  5. 6,42026. 09. 21.
  6. 6,22026. 09. 26.
  7. 6,22026. 10. 03.
  8. 6,52026. 10. 17.
  9. 6,72026. 10. 25.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
174 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
206,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.20.61′
  3. K09.06.90′
  4. K09.12.90′
  5. K09.21.90′
  6. K09.26.90′
  7. K10.03.25′
  8. K10.17.84′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
289perc0gól1gólpassz0,31G+GP / 906,39értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
620perc0gól3gólpassz0,44G+GP / 906,57értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc289
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,39

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc64/1080,00
Gólpassz / 90 perc10/1080,44
Átlagértékelés48/1086,57

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.