Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Teodor Lungu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Teodor Lungu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc14924,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,404 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonOţelulLiga I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex31,9/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
85
Passzpontosság
24,60 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,60
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
3,02
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
60 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
1,21

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
149 perc
Átlagértékelés
6,40
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,602026. 08. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga I2026Oţelul · Középpályás
31,9index / 100
Meccs6 Kezdő4 Perc149 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,40 Passzpontosság24,60 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai1–1
Oţelul–Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–3
Farul Constanta–Oţelul

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Oţelul–Csikszereda

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz36Passzpontosság32 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Oţelul–Rapid

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
FC Voluntari–Oţelul

Csereként beálltM · 24 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Oţelul–Arges Pitesti

Csereként beálltM · 10 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Oţelul–Universitatea Craiova

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap45 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap149 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,20
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55139000,006,340,651,94
Utolsó 106149000,006,400,603,02
Utolsó 206149000,006,400,603,02
Hazai4 meccs
80perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Idegenbeli2 meccs
69perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Kezdőként4 meccs
115perc0gól0gólpassz6,21értékelés
Csereként2 meccs
34perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 24.
  2. 6,62026. 08. 28.
  3. –2026. 09. 06.
  4. 6,22026. 09. 21.
  5. –2026. 10. 16.
  6. 6,22026. 10. 25.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-25.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
45 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 1,21 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C08.24.10′
  3. C08.28.24′
  4. K09.06.–
  5. K09.21.70′
  6. K10.16.–
  7. K10.25.45′
  8. N11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
139perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,34értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
149perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,40értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc115
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,21

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc69/1060,00
Gólpassz / 90 perc70/1060,00
Átlagértékelés70/1066,40

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.