Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Johnson
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Johnson

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc54842,2 perc/meccs
Gól + gólpassz20,33 / 90 perc
Átlagértékelés6,5611 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWalesNemzetek Ligája · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex26,5/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
84,60 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,16
Gólpassz / 90
0,16
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
114
Passzpontosság
12,60 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,81
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,97
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
36,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,49

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
548 perc
Átlagértékelés
6,56
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,302026. 08. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Wales · Támadó
26,5index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc263 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,45 Passzpontosság15,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Premier League2026Everton · Középpályás
38,4index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc245 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,31 Passzpontosság10,30 %
94% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Everton · Támadó
69,0index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc40 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 904,50 Értékelés7,39 Passzpontosság3,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Everton · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Premier League2025Crystal Palace · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Idegenbeli0–1
Newcastle–Everton

KezdőF · 10 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Everton–Newcastle

KezdőF · 14 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Arsenal–Everton

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Everton–Chelsea

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Hull City–Everton

KezdőM · 66 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Wales–Denmark

KezdőM · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz23Passzpontosság18 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Wales–Norway

KezdőF · 14 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Denmark–Wales

KezdőM · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz16Passzpontosság15 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Portugal–Wales

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,99Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Everton–Ipswich

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Tottenham–Everton

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Everton–Manchester United

KezdőM · 66 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Bournemouth–Everton

Csereként beálltF · 28 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Preston–Everton

Csereként beálltF · 26 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Everton–Crystal Palace

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Everton–Lille

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Crystal Palace–Arsenal

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Brentford–Crystal Palace

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap24 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap166 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap548 perc13 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,21
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55166000,006,481,080,54
Utolsó 1010428000,006,421,681,68
Utolsó 2013548110,336,561,811,97
Hazai5 meccs
170perc0gól0gólpassz6,50értékelés
Idegenbeli8 meccs
378perc1gól1gólpassz6,59értékelés
Kezdőként11 meccs
494perc0gól0gólpassz6,41értékelés
Csereként2 meccs
54perc1gól1gólpassz7,25értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 12.
  2. –2026. 09. 19.
  3. 6,02026. 09. 24.
  4. 6,62026. 09. 27.
  5. 6,52026. 10. 01.
  6. 6,72026. 10. 04.
  7. 6,52026. 10. 11.
  8. –2026. 10. 24.
  9. 6,52026. 10. 29.
  10. 6,32026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 24 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
24 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
24 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
90 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
274,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,49 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K09.19.–
  2. K09.24.90′
  3. K09.27.83′
  4. K10.01.14′
  5. K10.04.76′
  6. K10.11.66′
  7. N10.17.–
  8. K10.24.–
  9. K10.29.14′
  10. K11.02.10′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
166perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,48értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
428perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc90
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,42

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.