Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
P. Boolsen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

P. Boolsen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc63870,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,578 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDeportivo CuencaLiga Pro · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex35,8/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
249
Passzpontosság
32,90 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,14
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,13
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
71 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,42

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
638 perc
Átlagértékelés
6,57
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,352026. 09. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga Pro2026Deportivo Cuenca · Védő
35,8index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc638 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,57 Passzpontosság32,90 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság10 %Párharc / megnyert13 / 11Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Manta FC–Deportivo Cuenca

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság46 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz49Passzpontosság40 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz45Passzpontosság41 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Deportivo Cuenca–Libertad

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,35Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság19 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz34Passzpontosság33 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap638 perc9 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,40
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55409000,006,580,221,32
Utolsó 109638000,006,570,141,13
Utolsó 209638000,006,570,141,13
Hazai4 meccs
229perc0gól0gólpassz7,05értékelés
Idegenbeli5 meccs
409perc0gól0gólpassz6,29értékelés
Kezdőként9 meccs
638perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 08. 29.
  2. 7,42026. 09. 02.
  3. –2026. 09. 07.
  4. 6,12026. 09. 13.
  5. 6,92026. 09. 20.
  6. 6,42026. 10. 11.
  7. 6,92026. 10. 16.
  8. 6,42026. 10. 24.
  9. 6,32026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,42 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.49′
  2. K09.02.90′
  3. K09.07.–
  4. K09.13.90′
  5. K09.20.49′
  6. K10.11.90′
  7. K10.16.90′
  8. K10.24.90′
  9. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
409perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,58értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
638perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,57értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc409
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,58

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc61/1070,00
Gólpassz / 90 perc65/1070,00
Átlagértékelés19/1076,62

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.