Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Lukembila
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Lukembila

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc26924,5 perc/meccs
Gól + gólpassz31,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,7011 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC SionSuper League · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex59,9/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
5 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
54,50 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,33
Gólpassz / 90
0,67
Lövés
8
Kaput talál
2
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
90
Passzpontosság
8,60 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
3,68
Sikeres csel
3
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,34
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
40,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
269 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,152026. 09. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Sion · Támadó
59,9index / 100
Meccs8 Kezdő6 Perc214 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 901,26 Értékelés6,77 Passzpontosság9,40 %
96% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Sion · Támadó
23,9index / 100
Meccs3 Kezdő0 Perc55 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,50 Passzpontosság4,30 %
66% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli1–1
FC Luzern–FC Sion

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,97Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FC Sion–Lausanne

KezdőF · 10 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Servette FC–FC Sion

KezdőF · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
FC Sion–FC Zurich

KezdőF · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,15Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
FC ST. Gallen–FC Sion

KezdőF · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
FC Sion–FC Thun

Csereként beálltF · 23 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
FC Basel 1893–FC Sion

KezdőF · 24 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,52Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz9Passzpontosság9 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
FC Sion–FC Lugano

Csereként beálltF · 22 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz8Passzpontosság4 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–3
Ajax–FC Sion

Csereként beálltF · 34 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / –Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
FC Sion–Ajax

Csereként beálltF · 8 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
FC Sion–FC Noah

Csereként beálltF · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap28 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap58 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap269 perc11 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott10 értékelt meccs · szórás: 0,31
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55145010,626,753,721,86
Utolsó 1010256121,056,683,521,41
Utolsó 2011269121,006,703,681,34
Hazai6 meccs
139perc1gól0gólpassz6,85értékelés
Idegenbeli5 meccs
130perc0gól2gólpassz6,52értékelés
Kezdőként6 meccs
169perc0gól2gólpassz6,72értékelés
Csereként5 meccs
100perc1gól0gólpassz6,68értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 20.
  2. 6,32026. 08. 27.
  3. 6,92026. 08. 30.
  4. 6,52026. 09. 03.
  5. 7,02026. 09. 06.
  6. 6,52026. 09. 12.
  7. 7,22026. 09. 19.
  8. 6,42026. 10. 10.
  9. 6,92026. 10. 25.
  10. 7,02026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 28 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
18 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
28 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
58 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
89,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. C08.20.8′
  2. C08.27.34′
  3. C08.30.22′
  4. K09.03.24′
  5. C09.06.23′
  6. K09.12.24′
  7. K09.19.63′
  8. K10.10.30′
  9. K10.25.10′
  10. K10.31.18′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
145perc0gól1gólpassz0,62G+GP / 906,75értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
256perc1gól2gólpassz1,05G+GP / 906,68értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc145
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,75

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc21/450,42
Gólpassz / 90 perc3/450,84
Átlagértékelés23/456,77

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.