Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM

HELYI ADATATLASZ

Super League 2026 statisztikák és csapatranglisták

Super League 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.

Publikus providerhívás: 0Hiányzó adat: nem nullaPredikció: 0Forrás frissítve: 2026. 11. 02.
Lezárt, eredményes meccs51
Minősített csapatprofil12
Teljes csapatranglista9
Játékosprofil167

CSAPATRANGLISTA

Összesített teljesítmény

Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.

  1. 1FC Lugano8 meccs · 72% adat85,0/100helyi minta
  2. 2BSC Young Boys9 meccs · 82% adat59,8/100helyi minta
  3. 3FC Zurich9 meccs · 80% adat57,7/100helyi minta
  4. 4FC Sion8 meccs · 72% adat53,4/100helyi minta
  5. 5FC ST. Gallen8 meccs · 72% adat44,0/100helyi minta
  6. 6FC Luzern9 meccs · 80% adat43,9/100helyi minta
  7. 7FC Vaduz9 meccs · 82% adat42,6/100helyi minta
  8. 8Servette FC8 meccs · 70% adat42,5/100helyi minta
  9. 9FC Thun8 meccs · 72% adat40,7/100helyi minta
  10. 10Grasshoppers8 meccs · 72% adat35,4/100helyi minta
  11. 11FC Basel 18939 meccs · 82% adat32,1/100helyi minta
  12. 12Lausanne9 meccs · 80% adat18,3/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Aktuális forma

A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.

  1. 1FC Lugano8 meccs · 72% adat91,7/100helyi minta
  2. 2BSC Young Boys9 meccs · 82% adat66,7/100helyi minta
  3. 3FC Zurich9 meccs · 80% adat63,0/100helyi minta
  4. 4FC Sion8 meccs · 72% adat58,3/100helyi minta
  5. 5FC ST. Gallen8 meccs · 72% adat50,0/100helyi minta
  6. 6FC Luzern9 meccs · 80% adat44,4/100helyi minta
  7. 7FC Thun8 meccs · 72% adat41,7/100helyi minta
  8. 8Servette FC8 meccs · 70% adat41,7/100helyi minta
  9. 9Grasshoppers8 meccs · 72% adat37,5/100helyi minta
  10. 10FC Vaduz9 meccs · 82% adat37,0/100helyi minta
  11. 11FC Basel 18939 meccs · 82% adat29,6/100helyi minta
  12. 12Lausanne9 meccs · 80% adat3,7/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Támadó teljesítmény

A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1BSC Young Boys9 meccs · 82% adat100,0/100helyi minta
  2. 2FC Lugano8 meccs · 72% adat100,0/100helyi minta
  3. 3FC Zurich9 meccs · 80% adat97,8/100helyi minta
  4. 4FC Thun8 meccs · 72% adat85,0/100helyi minta
  5. 5FC Vaduz9 meccs · 82% adat84,4/100helyi minta
  6. 6FC Luzern9 meccs · 80% adat71,1/100helyi minta
  7. 7FC Sion8 meccs · 72% adat60,0/100helyi minta
  8. 8FC Basel 18939 meccs · 82% adat57,8/100helyi minta
  9. 9FC ST. Gallen8 meccs · 72% adat55,0/100helyi minta
  10. 10Grasshoppers8 meccs · 72% adat50,0/100helyi minta
  11. 11Servette FC8 meccs · 70% adat50,0/100helyi minta
  12. 12Lausanne9 meccs · 80% adat31,1/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Védekező teljesítmény

A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1FC Lugano8 meccs · 72% adat65,0/100helyi minta
  2. 2FC Sion8 meccs · 72% adat50,0/100helyi minta
  3. 3Servette FC8 meccs · 70% adat50,0/100helyi minta
  4. 4FC ST. Gallen8 meccs · 72% adat35,0/100helyi minta
  5. 5FC Vaduz9 meccs · 82% adat24,4/100helyi minta
  6. 6FC Luzern9 meccs · 80% adat24,4/100helyi minta
  7. 7FC Zurich9 meccs · 80% adat20,0/100helyi minta
  8. 8Grasshoppers8 meccs · 72% adat20,0/100helyi minta
  9. 9FC Basel 18939 meccs · 82% adat15,6/100helyi minta
  10. 10BSC Young Boys9 meccs · 82% adat15,6/100helyi minta
  11. 11Lausanne9 meccs · 80% adat15,6/100helyi minta
  12. 12FC Thun8 meccs · 72% adat5,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Stabil teljesítmény

Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.

  1. 1Lausanne9 meccs · 80% adat79,1/100helyi minta
  2. 2FC Lugano8 meccs · 72% adat55,9/100helyi minta
  3. 3BSC Young Boys9 meccs · 82% adat23,0/100helyi minta
  4. 4Grasshoppers8 meccs · 72% adat22,3/100helyi minta
  5. 5FC Basel 18939 meccs · 82% adat20,2/100helyi minta
  6. 6FC Luzern9 meccs · 80% adat16,9/100helyi minta
  7. 7FC Zurich9 meccs · 80% adat14,3/100helyi minta
  8. 8FC Sion8 meccs · 72% adat13,4/100helyi minta
  9. 9FC Vaduz9 meccs · 82% adat8,7/100helyi minta
  10. 10FC Thun8 meccs · 72% adat7,2/100helyi minta
  11. 11Servette FC8 meccs · 70% adat7,2/100helyi minta
  12. 12FC ST. Gallen8 meccs · 72% adat0,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Lőtt gólátlag

Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.

  1. 1BSC Young Boys9 meccs · 82% adat2,89helyi minta
  2. 2FC Lugano8 meccs · 72% adat2,63helyi minta
  3. 3FC Zurich9 meccs · 80% adat2,44helyi minta
  4. 4FC Thun8 meccs · 72% adat2,13helyi minta
  5. 5FC Vaduz9 meccs · 82% adat2,11helyi minta
  6. 6FC Luzern9 meccs · 80% adat1,78helyi minta
  7. 7FC Sion8 meccs · 72% adat1,50helyi minta
  8. 8FC Basel 18939 meccs · 82% adat1,44helyi minta
  9. 9FC ST. Gallen8 meccs · 72% adat1,38helyi minta
  10. 10Grasshoppers8 meccs · 72% adat1,25helyi minta
  11. 11Servette FC8 meccs · 70% adat1,25helyi minta
  12. 12Lausanne9 meccs · 80% adat0,78helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Mindkét csapat gólt szerzett

A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.

  1. 1FC Zurich9 meccs · 80% adat100,0%helyi minta
  2. 2FC Vaduz9 meccs · 82% adat88,9%helyi minta
  3. 3FC Basel 18939 meccs · 82% adat77,8%helyi minta
  4. 4BSC Young Boys9 meccs · 82% adat77,8%helyi minta
  5. 5FC Luzern9 meccs · 80% adat77,8%helyi minta
  6. 6FC Thun8 meccs · 72% adat75,0%helyi minta
  7. 7FC Lugano8 meccs · 72% adat62,5%helyi minta
  8. 8FC Sion8 meccs · 72% adat62,5%helyi minta
  9. 9Grasshoppers8 meccs · 72% adat50,0%helyi minta
  10. 10Servette FC8 meccs · 70% adat50,0%helyi minta
  11. 11FC ST. Gallen8 meccs · 72% adat37,5%helyi minta
  12. 12Lausanne9 meccs · 80% adat33,3%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Legalább három gól

A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.

  1. 1FC Vaduz9 meccs · 82% adat100,0%helyi minta
  2. 2FC Basel 18939 meccs · 82% adat88,9%helyi minta
  3. 3FC Zurich9 meccs · 80% adat88,9%helyi minta
  4. 4FC Lugano8 meccs · 72% adat87,5%helyi minta
  5. 5BSC Young Boys9 meccs · 82% adat77,8%helyi minta
  6. 6FC Thun8 meccs · 72% adat75,0%helyi minta
  7. 7FC Luzern9 meccs · 80% adat66,7%helyi minta
  8. 8FC Sion8 meccs · 72% adat62,5%helyi minta
  9. 9FC ST. Gallen8 meccs · 72% adat50,0%helyi minta
  10. 10Grasshoppers8 meccs · 72% adat50,0%helyi minta
  11. 11Servette FC8 meccs · 70% adat50,0%helyi minta
  12. 12Lausanne9 meccs · 80% adat44,4%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Kapott gól nélküli meccsek

A clean sheet mérkőzések aránya.

  1. 1FC Lugano8 meccs · 72% adat37,5%helyi minta
  2. 2Grasshoppers8 meccs · 72% adat37,5%helyi minta
  3. 3FC Sion8 meccs · 72% adat25,0%helyi minta
  4. 4FC ST. Gallen8 meccs · 72% adat25,0%helyi minta
  5. 5Servette FC8 meccs · 70% adat25,0%helyi minta
  6. 6BSC Young Boys9 meccs · 82% adat22,2%helyi minta
  7. 7FC Thun8 meccs · 72% adat12,5%helyi minta
  8. 8FC Basel 18939 meccs · 82% adat11,1%helyi minta
  9. 9FC Vaduz9 meccs · 82% adat11,1%helyi minta
  10. 10FC Luzern9 meccs · 80% adat11,1%helyi minta
  11. 11Lausanne9 meccs · 80% adat11,1%helyi minta
  12. 12FC Zurich9 meccs · 80% adat0,0%helyi minta

JÁTÉKOSRANGLISTA

Játékos-teljesítményindex

A lefedett szezonmeccsek poszthoz igazított leíró teljesítményindexe.

  1. 1S. Essende8 meccs · 519 perc92,9/10096% adat
  2. 2L. Dalipi8 meccs · 534 perc91,1/10096% adat
  3. 3A. Sanches8 meccs · 510 perc76,3/10096% adat
  4. 4Hannes Delcroix7 meccs · 540 perc72,5/10094% adat
  5. 5Winsley Boteli Mokango8 meccs · 556 perc70,5/10096% adat
  6. 6Daniel Dos Santos Correia8 meccs · 506 perc70,2/10096% adat
  7. 7L. Schaffran7 meccs · 540 perc70,1/10094% adat
  8. 8Uran Bislimi7 meccs · 470 perc69,2/10094% adat
  9. 9D. von Ballmoos8 meccs · 585 perc68,5/10096% adat
  10. 10P. Keny9 meccs · 464 perc68,3/10098% adat
  11. 11Lee Young-Jun7 meccs · 334 perc67,7/10094% adat
  12. 12Albian Ajeti6 meccs · 180 perc67,5/10092% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Góllövők

A legtöbb helyben rögzített góllal rendelkező játékosok.

  1. 1S. Essende8 meccs · 519 perc996% adat
  2. 2P. Keny9 meccs · 464 perc598% adat
  3. 3Žan Celar9 meccs · 690 perc498% adat
  4. 4Winsley Boteli Mokango8 meccs · 556 perc496% adat
  5. 5L. Dalipi8 meccs · 534 perc496% adat
  6. 6Juan Cabrera8 meccs · 472 perc496% adat
  7. 7K. Mutandwa7 meccs · 394 perc494% adat
  8. 8U. Emmanuel9 meccs · 529 perc398% adat
  9. 9D. Mikołajewski8 meccs · 575 perc396% adat
  10. 10Daniel Dos Santos Correia8 meccs · 506 perc396% adat
  11. 11Dereck Moncada8 meccs · 447 perc396% adat
  12. 12Hannes Delcroix7 meccs · 540 perc394% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Gólpasszok

A legtöbb helyben rögzített gólpasszal rendelkező játékosok.

  1. 1L. Dalipi8 meccs · 534 perc696% adat
  2. 2K. Olaigbe8 meccs · 591 perc396% adat
  3. 3Furkan Dursun7 meccs · 360 perc394% adat
  4. 4M. Di Giusto8 meccs · 610 perc296% adat
  5. 5D. Mikołajewski8 meccs · 575 perc296% adat
  6. 6Winsley Boteli Mokango8 meccs · 556 perc296% adat
  7. 7A. Sanches8 meccs · 510 perc296% adat
  8. 8Lars Lukas Mai8 meccs · 460 perc296% adat
  9. 9J. Lukembila8 meccs · 214 perc296% adat
  10. 10Antonios Papadopoulos7 meccs · 540 perc294% adat
  11. 11C. Okoroji7 meccs · 488 perc294% adat
  12. 12F. Fehr7 meccs · 467 perc294% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Átlagos játékosértékelés

Csak a szolgáltatott meccsértékeléssel rendelkező, lefedett játékosok átlaga.

  1. 1S. Essende8 meccs · 519 perc8,4696% adat
  2. 2L. Dalipi8 meccs · 534 perc8,3396% adat
  3. 3A. Sanches8 meccs · 510 perc7,6196% adat
  4. 4Uran Bislimi7 meccs · 470 perc7,5494% adat
  5. 5Hannes Delcroix7 meccs · 540 perc7,5494% adat
  6. 6L. Schaffran7 meccs · 540 perc7,4594% adat
  7. 7Daniel Dos Santos Correia8 meccs · 506 perc7,4396% adat
  8. 8J. Omlin4 meccs · 225 perc7,4088% adat
  9. 9D. von Ballmoos8 meccs · 585 perc7,3696% adat
  10. 10O. tshikomb6 meccs · 344 perc7,3392% adat
  11. 11Juan Cabrera8 meccs · 472 perc7,3196% adat
  12. 12A. Grgić8 meccs · 576 perc7,2996% adat

ÁTLÁTHATÓ ADATÚT

Módszertan

Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.