Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Bitello
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Bitello

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc35944,9 perc/meccs
Gól + gólpassz30,75 / 90 perc
Átlagértékelés7,314 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDynamoPremier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex69,4/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,75
Lövés
6
Kaput talál
3
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
168
Passzpontosság
35,10 %
Kulcspassz
16
Kulcspassz / 90
4,01
Sikeres csel
1
Cselezési siker
20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,51
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
54,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
359 perc
Átlagértékelés
7,31
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 09. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Premier League2026Dynamo · Középpályás
69,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc359 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 900,75 Értékelés7,31 Passzpontosság35,10 %
96% adatlefedettségStabil forma
Cup2026Dynamo · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–0
Dynamo–Akhmat

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Dynamo–CSKA Moscow

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,33Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz38Passzpontosság31 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Akhmat–Dynamo

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Rubin–Dynamo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
FC Rostov–Dynamo

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,91Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz35Passzpontosság27 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Dynamo–FC Orenburg

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz5Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz50Passzpontosság43 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Dynamo–Spartak Moscow

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Dynamo–Rodina Moskva

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,30Kulcspassz5Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz45Passzpontosság36 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Dynamo–FC Krasnodar

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Zenit–Dynamo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap90 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap359 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,28
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55269020,677,313,683,01
Utolsó 108359030,757,314,012,51
Utolsó 208359030,757,314,012,51
Hazai5 meccs
269perc0gól3gólpassz7,44értékelés
Idegenbeli3 meccs
90perc0gól0gólpassz6,91értékelés
Kezdőként8 meccs
359perc0gól3gólpassz7,31értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 7,32026. 08. 23.
  3. –2026. 09. 06.
  4. 7,72026. 09. 12.
  5. 6,92026. 09. 17.
  6. –2026. 10. 11.
  7. 7,32026. 10. 18.
  8. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között13,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
90 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
119,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. N08.19.–
  3. K08.23.90′
  4. K09.06.–
  5. K09.12.89′
  6. K09.17.90′
  7. K10.11.–
  8. N10.14.–
  9. K10.18.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
269perc0gól2gólpassz0,67G+GP / 907,31értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
359perc0gól3gólpassz0,75G+GP / 907,31értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés7,12

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc67/940,00
Gólpassz / 90 perc4/940,75
Átlagértékelés5/947,31

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.