Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
E. Kayembe
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

E. Kayembe

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc57240,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,16 / 90 perc
Átlagértékelés6,568 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCongo DRAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex17,4/10064% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,16
Gólpassz / 90
0
Lövés
14
Kaput talál
2
Lövés pontossága
14,30 %
Gólkonverzió
7,10 %

Passz és kreativitás

Passz
267
Passzpontosság
37,20 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,42
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,52
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
46,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,47

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
572 perc
Átlagértékelés
6,56
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,172026. 09. 08.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Congo DR · Középpályás
17,4index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc23 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság9 %
64% adatlefedettségStabil forma
Championship2026Watford · Középpályás
46,8index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc455 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,20 Értékelés6,59 Passzpontosság32,40 %
100% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Watford · Középpályás
41,7index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc94 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság57 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai1–0
Watford–Lincoln

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz39Passzpontosság32 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Norwich–Watford

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Wolves–Watford

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Watford–Charlton

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–1
Cardiff–Watford

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz30Passzpontosság25 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Watford–Burnley

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz34Passzpontosság29 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Zimbabwe–Congo DR

Csereként beálltM · 23 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Congo DR–Equatorial Guinea

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Bristol City–Watford

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz43Passzpontosság37 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Watford–Stoke City

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Watford–Preston

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,17Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz47Passzpontosság37 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
West Brom–Watford

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Swansea–Watford

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Watford–West Ham

KezdőM · 5 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,88Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–5
Watford–Peterborough

KezdőM · 94 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz62Passzpontosság57 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Watford–Southampton

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap572 perc14 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,18
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55180000,006,391,503,00
Utolsó 1010383000,006,360,942,82
Utolsó 2014572100,166,561,422,52
Hazai8 meccs
369perc1gól0gólpassz6,71értékelés
Idegenbeli6 meccs
203perc0gól0gólpassz6,31értékelés
Kezdőként13 meccs
549perc1gól0gólpassz6,59értékelés
Csereként1 meccs
23perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 12.
  2. 6,52026. 09. 18.
  3. –2026. 09. 24.
  4. 6,32026. 09. 28.
  5. 6,22026. 10. 10.
  6. 6,12026. 10. 13.
  7. –2026. 10. 17.
  8. –2026. 10. 24.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 6,62026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
90 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
270 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
572,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,47 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.–
  2. K09.18.90′
  3. K09.24.–
  4. C09.28.23′
  5. K10.10.90′
  6. K10.13.90′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.–
  9. K10.31.–
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,39értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
383perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,36értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,39

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc55/1650,20
Gólpassz / 90 perc55/1650,00
Átlagértékelés69/1656,59

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.