Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Ushiña
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Ushiña

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc46746,7 perc/meccs
Gól + gólpassz10,19 / 90 perc
Átlagértékelés6,237 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDelfin SCLiga Pro · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex35,8/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,19
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
3
Lövés pontossága
60 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
106
Passzpontosság
12,50 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,58
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,12
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
40,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,19

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
467 perc
Átlagértékelés
6,23
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga Pro2026Delfin SC · Középpályás
35,8index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc467 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,19 Értékelés6,23 Passzpontosság12,50 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Orense SC–Delfin SC

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,33Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Delfin SC–Manta FC

KezdőM · 1 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Delfin SC–Mushuc Runa SC

KezdőM · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,93Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz17Passzpontosság16 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Barcelona SC–Delfin SC

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Delfin SC–Tecnico Universitario

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Mushuc Runa SC–Delfin SC

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Delfin SC–Aucas

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap70 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap467 perc10 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,62
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55152100,593,631,182,37
Utolsó 1010467100,194,840,582,12
Utolsó 2010467100,194,840,582,12
Hazai5 meccs
70perc1gól0gólpassz3,03értékelés
Idegenbeli5 meccs
397perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Kezdőként10 meccs
467perc1gól0gólpassz4,84értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 6,52026. 08. 28.
  4. 6,22026. 09. 06.
  5. 6,52026. 09. 14.
  6. 6,92026. 09. 20.
  7. 5,92026. 10. 09.
  8. 0,02026. 10. 18.
  9. 5,32026. 10. 24.
  10. 0,02026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
45 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
70 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
467,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,19 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.28.90′
  3. N09.01.–
  4. K09.06.45′
  5. K09.14.85′
  6. K09.20.82′
  7. K10.09.24′
  8. K10.18.1′
  9. K10.24.45′
  10. K10.31.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
152perc1gól0gólpassz0,59G+GP / 903,63értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
467perc1gól0gólpassz0,19G+GP / 904,84értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc152
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés3,63

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc29/1140,19
Gólpassz / 90 perc48/1140,00
Átlagértékelés94/1144,84

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.