Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Nuno Moreira
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Nuno Moreira

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc12912,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,574 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVasco DA GamaCONMEBOL Sudamericana · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex27,7/10086% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
7 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
65
Passzpontosság
15,30 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
2,79
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,79
Megnyert párharc
5
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,70

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
129 perc
Átlagértékelés
6,57
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,822026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
CONMEBOL Sudamericana2026Vasco DA Gama · Középpályás
27,7index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc70 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság15 %
86% adatlefedettségStabil forma
Serie A2026Vasco DA Gama · Középpályás
40,2index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc59 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,66 Passzpontosság15,40 %
90% adatlefedettségStabil forma
Copa Do Brasil2026Vasco DA Gama · Középpályás
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
59% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli1–3
Atletico Paranaense–Vasco DA Gama

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Palmeiras–Vasco DA Gama

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Vasco DA Gama–Flamengo

Csereként beálltM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz19Passzpontosság18 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Vasco DA Gama–Corinthians

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Vasco DA Gama–Remo

KezdőM · 39 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Botafogo–Vasco DA Gama

KezdőM · 2 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gremio–Vasco DA Gama

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Santa Fe–Vasco DA Gama

KezdőM · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Vitoria–Vasco DA Gama

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Vasco DA Gama–Cruzeiro

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Vasco DA Gama–Vitoria

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Palmeiras–Vasco DA Gama

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Olimpia–Vasco DA Gama

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–3
Vasco DA Gama–Santos

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap18 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap59 perc6 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap129 perc10 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 3,22
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5557000,002,704,741,58
Utolsó 1010129000,002,632,792,79
Utolsó 2010129000,002,632,792,79
Hazai3 meccs
57perc0gól0gólpassz4,51értékelés
Idegenbeli7 meccs
72perc0gól0gólpassz1,82értékelés
Kezdőként9 meccs
111perc0gól0gólpassz2,18értékelés
Csereként1 meccs
18perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 03.
  2. 0,02026. 09. 06.
  3. 6,32026. 09. 09.
  4. 0,02026. 09. 12.
  5. 6,52026. 10. 08.
  6. 6,82026. 10. 10.
  7. 0,02026. 10. 14.
  8. 0,02026. 10. 21.
  9. 6,72026. 10. 30.
  10. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 18 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
18 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
18 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
59 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,70 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. K09.09.70′
  2. K09.12.0′
  3. K10.08.2′
  4. K10.10.39′
  5. K10.14.0′
  6. K10.21.0′
  7. N10.24.–
  8. C10.30.18′
  9. K11.01.0′
  10. N11.04.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
57perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 902,70értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
129perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 902,63értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc18
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés2,23

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.